Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Umowa na dostawę systemu TETRA dla lubelskiego lotniska podpisana

Umowa na dostawę systemu TETRA dla lubelskiego lotniska podpisana

Lubelskie lotnisko będzie wyposażone w profesjonalny systemu radiokomunikacyjny sprawdzonego (również na innych lotniskach np. Gdańsk, Katowice, Rzeszów) światowego standardu TETRA w trybie pod klucz. 19 kwietnia br. w Lublinie podpisano umowę w ramach której Spółka Aksel dostarczy infrastrukturę radiową wraz z instalacją antenową oraz radiotelefonami TETRA.

Prezes-Grzegorz-Muszynski-Stanisław-Slowik-Aksel-small.jpg

Wykonawca zadba o uzgodnienia formalne i uzyskanie wymaganych zezwoleń, w tym również uzyskanie dwóch częstotliwości radiowych i odpowiednie przeszkolenie personelu w zakresie obsługi radiotelefonów.

Prezes-Grzegorz-Muszynski-Stanisław-Slowik-Aksel-mid.jpg

Fot 2.Prezes Port Lotniczy Lublin S.A. Grzegorz Muszyński(z lewej) oraz  Stanisław Słowik – prezes Aksel Sp. z o.o. (fot. M.Majda)

Do zadań Aksel należy przygotowanie projektu technicznego, dostawa elementów infrastruktury wraz z radiotelefonami oraz przeprowadzenie szkoleń dla końcowych użytkowników. W celu sprawnej realizacji wdrożenia zespół Aksel będzie współpracował ze swoim wieloletnim partnerem technologicznym, firmą Rohill z Holandii. Rohill dostarczy niezawodną infrastrukturę TetraNode.

Całość ma być gotowa do 31 lipca 2012 r. Koszt inwestycji to  587 140 zł. brutto.

Źródło: http://aksel.com.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń