Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Trzy oferty na TETRĘ dla lotniska w Szymanach

Trzy oferty na TETRĘ dla lotniska w Szymanach

Spółka Warmia i Mazury opublikowała wczoraj sprawozdanie z otwarcia ofert w przetargu na zakup, instalację i uruchomienie urządzeń do utrzymania lotniska i obsługi naziemnej samolotów na nowo budowanym lotnisku Olsztyn–Mazury w Szymanach k. Szczytna. W ostatniej, dwunastej części przetargu, której przedmiotem było zaprojektowanie i dostawa systemu łączności radiowej wraz z z instalacją infrastruktury telekomunikacyjnej służb lotniska, wpłynęły trzy oferty.

Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotów wszystkich części zamówienia wynosi 9 236 188,58 zł brutto, z czego na wspomnianą część 12 wyasygnowano 615 000 zł brutto.

Trzeba nadmienić, że 23 lutego zamawiający wykreślił z listy przedmiotów zamówienia w części 12 dostawę systemu radiokomunikacyjnego będącego wyposażeniem wieży kontroli lotów (TWR).

Wpłynęły następujące trzy oferty:

  • konsorcjum Siltec Sp. z o.o. (lider), DGT Sp. z o.o. — wartość 1 093 484,76 zł brutto,
  • SRS Polska Sp. z o.o. — wartość 520 100,58 zł,
  • IP Connect Sp. z o.o. — wartość 587 807,90 zł.

Spośród złożonych ofert najkorzystniejsza cenowo okazała się ta złożona przez firmę SRS Polska i wszystko wskazuje na to, że właśnie ona zostanie wybrana. Przyjęte przez zamawiającego kryterium oceny ofert obejmowało także długość okresu gwarancyjnego na sprzęt (waga 10%) i szybkość reakcji serwisu (waga 5%), lecz i pod tym pierwszym względem oferta SRS Polska wygląda najkorzystniej. Co do czasu reakcji serwisu, wszyscy z oferentów zgodnie określili go na 28 godzin (maksymalnie było to 48 godzin).

Wykonawca części 12 przetargu na zrealizowanie wszystkich zadań będzie miał 120 dni od daty podpisania umowy o udzieleniu zamówienia.

Źródło, fot.: szymanyairport.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń