Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Trzy oferty na TETRĘ dla lotniska w Szymanach

Trzy oferty na TETRĘ dla lotniska w Szymanach

Spółka Warmia i Mazury opublikowała wczoraj sprawozdanie z otwarcia ofert w przetargu na zakup, instalację i uruchomienie urządzeń do utrzymania lotniska i obsługi naziemnej samolotów na nowo budowanym lotnisku Olsztyn–Mazury w Szymanach k. Szczytna. W ostatniej, dwunastej części przetargu, której przedmiotem było zaprojektowanie i dostawa systemu łączności radiowej wraz z z instalacją infrastruktury telekomunikacyjnej służb lotniska, wpłynęły trzy oferty.

Kwota, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotów wszystkich części zamówienia wynosi 9 236 188,58 zł brutto, z czego na wspomnianą część 12 wyasygnowano 615 000 zł brutto.

Trzeba nadmienić, że 23 lutego zamawiający wykreślił z listy przedmiotów zamówienia w części 12 dostawę systemu radiokomunikacyjnego będącego wyposażeniem wieży kontroli lotów (TWR).

Wpłynęły następujące trzy oferty:

  • konsorcjum Siltec Sp. z o.o. (lider), DGT Sp. z o.o. — wartość 1 093 484,76 zł brutto,
  • SRS Polska Sp. z o.o. — wartość 520 100,58 zł,
  • IP Connect Sp. z o.o. — wartość 587 807,90 zł.

Spośród złożonych ofert najkorzystniejsza cenowo okazała się ta złożona przez firmę SRS Polska i wszystko wskazuje na to, że właśnie ona zostanie wybrana. Przyjęte przez zamawiającego kryterium oceny ofert obejmowało także długość okresu gwarancyjnego na sprzęt (waga 10%) i szybkość reakcji serwisu (waga 5%), lecz i pod tym pierwszym względem oferta SRS Polska wygląda najkorzystniej. Co do czasu reakcji serwisu, wszyscy z oferentów zgodnie określili go na 28 godzin (maksymalnie było to 48 godzin).

Wykonawca części 12 przetargu na zrealizowanie wszystkich zadań będzie miał 120 dni od daty podpisania umowy o udzieleniu zamówienia.

Źródło, fot.: szymanyairport.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń