Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Siemens i DAMM podpisują strategiczną umowę o partnerstwie

Siemens i DAMM podpisują strategiczną umowę o partnerstwie

Damm-Siemens-logos-small.jpgDwóch wiodących graczy na rynku łączności o znaczeniu krytycznym Siemens CMT (Communications, Media and Technology) oraz firma DAMM rozpoczęło współpracę w celu umocnienia pozycji obydwu firm w sektorze zintegrowanych rozwiązań TETRA.

 

Aby utrzymać globalny rozwój działalności Siemens CMT niezbędny jest dostęp do najlepszej spośród platform TETRA. Biorąc pod uwagę pozycję w branży, jaką posiada firma DAMM, był to idealny wybór. Poprzez partnerstwo z DAMM Siemens CMT uzyskuje dostęp do unikalnej technologii TetraFlex dla bezproblemowej integracji z nią własnych, nowoczesnych rozwiązań, wliczając w to aplikacje do sterowania i kontroli oraz profesjonalne sieci łączności.

„Nasze wstępne badania umieściły TetraFlex® na samym szczycie listy. Intensywne testy prowadzone we współpracy z DAMM potwierdziły nasze pierwsze wnioski: wspólna praca z DAMM i integrowanie TetraFlex z naszymi rozwiązaniami to najlepsza ścieżka, jaką możemy pójść. Jesteśmy pewni, że to partnerstwo okaże się bardzo cenne dla naszych interesów,” mówi Mohammed Vizaei, szef działu bezpiecznych sieci i aplikacji biznesowych w Siemens CMT.

Siemens CMT dostrzega znaczny potencjał w swoich rozwiązaniach sieci sterowania i kontroli oraz łączności w przemysłach takich, jak naftowy i gazowy, energetyczny, kolejowy oraz w transporcie lotniczym. Są to rynki pionowe, na których Siemens obecnie obejmuje wiodącą pozycję jako dostawca rozwiązań o znaczeniu krytycznym i w których spodziewany jest znaczący wzrost.

„Dzięki partnerstwu z Siemens CMT będziemy w stanie jeszcze lepiej lokować naszą technologię na ważnych branżach, na których już teraz jesteśmy istotnym graczem. Ponadto, partnerstwo to pomoże nam w penetrowaniu nowych rynków i niewątpliwie ustanowi nowy standard zintegrowanych rozwiązań TETRA dla łączności o znaczeniu krytycznym, który przyniesie korzyści użytkownikom końcowym,” mówi Per Skovsund, dyrektor działu systemów w DAMM.

Porozumienie podpisano w marcu 2012 w pełni wdrożono w obu firmach.

Siemens CMT, oddział Siemens AG Austria, ma siedzibę w Wiedniu i 19 filii w 9 krajach na całym świecie, w tym w Chinach i Indiach. Firma ta opracowuje, sprzedaje i wspiera aplikacje do sterowania i kontroli oraz sieci łączności o znaczeniu krytycznym. Siemens utrzymuje na kilku rynkach pionowych wiodącą pozycję w łączności o znaczeniu krytycznym, gdzie preferowaną technologią jest TETRA.

Źródło:  http://www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń