Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Siemens i DAMM podpisują strategiczną umowę o partnerstwie

Siemens i DAMM podpisują strategiczną umowę o partnerstwie

Damm-Siemens-logos-small.jpgDwóch wiodących graczy na rynku łączności o znaczeniu krytycznym Siemens CMT (Communications, Media and Technology) oraz firma DAMM rozpoczęło współpracę w celu umocnienia pozycji obydwu firm w sektorze zintegrowanych rozwiązań TETRA.

 

Aby utrzymać globalny rozwój działalności Siemens CMT niezbędny jest dostęp do najlepszej spośród platform TETRA. Biorąc pod uwagę pozycję w branży, jaką posiada firma DAMM, był to idealny wybór. Poprzez partnerstwo z DAMM Siemens CMT uzyskuje dostęp do unikalnej technologii TetraFlex dla bezproblemowej integracji z nią własnych, nowoczesnych rozwiązań, wliczając w to aplikacje do sterowania i kontroli oraz profesjonalne sieci łączności.

„Nasze wstępne badania umieściły TetraFlex® na samym szczycie listy. Intensywne testy prowadzone we współpracy z DAMM potwierdziły nasze pierwsze wnioski: wspólna praca z DAMM i integrowanie TetraFlex z naszymi rozwiązaniami to najlepsza ścieżka, jaką możemy pójść. Jesteśmy pewni, że to partnerstwo okaże się bardzo cenne dla naszych interesów,” mówi Mohammed Vizaei, szef działu bezpiecznych sieci i aplikacji biznesowych w Siemens CMT.

Siemens CMT dostrzega znaczny potencjał w swoich rozwiązaniach sieci sterowania i kontroli oraz łączności w przemysłach takich, jak naftowy i gazowy, energetyczny, kolejowy oraz w transporcie lotniczym. Są to rynki pionowe, na których Siemens obecnie obejmuje wiodącą pozycję jako dostawca rozwiązań o znaczeniu krytycznym i w których spodziewany jest znaczący wzrost.

„Dzięki partnerstwu z Siemens CMT będziemy w stanie jeszcze lepiej lokować naszą technologię na ważnych branżach, na których już teraz jesteśmy istotnym graczem. Ponadto, partnerstwo to pomoże nam w penetrowaniu nowych rynków i niewątpliwie ustanowi nowy standard zintegrowanych rozwiązań TETRA dla łączności o znaczeniu krytycznym, który przyniesie korzyści użytkownikom końcowym,” mówi Per Skovsund, dyrektor działu systemów w DAMM.

Porozumienie podpisano w marcu 2012 w pełni wdrożono w obu firmach.

Siemens CMT, oddział Siemens AG Austria, ma siedzibę w Wiedniu i 19 filii w 9 krajach na całym świecie, w tym w Chinach i Indiach. Firma ta opracowuje, sprzedaje i wspiera aplikacje do sterowania i kontroli oraz sieci łączności o znaczeniu krytycznym. Siemens utrzymuje na kilku rynkach pionowych wiodącą pozycję w łączności o znaczeniu krytycznym, gdzie preferowaną technologią jest TETRA.

Źródło:  http://www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń