Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM inwestuje w rozwój

DAMM inwestuje w rozwój

Firma Damm Cellular Systems kontynuuje swoje znaczne inwestycje w kanały wejścia na rynek oraz rozwój, w celu wzmocnienia swojej wiodącej pozycji na rynku radiokomunikacji profesjonalnej. Zaznaczając coraz bardziej swoją obecność w południowo-wschodniej Azji i Ameryce Łacińskiej oraz powiększając swoją duńską siedzibę o 350 m kw., firma DAMM umocniła się bardziej niż kiedykolwiek.

Kjeld Pharao, dyrektor generalny DAMM, powiedział: „Zważywszy na pojawianie się nowych technologii oraz własnościowych, nieustandaryzowanych rozwiązań sądzimy, że rynek naprawdę poszukuje nowoczesnych i przyszłościowych rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym. Ewolucja już się rozpoczęła, za sprawą naszego portfolio infrastruktury TETRA, zintegrowanych aplikacji, jak i również rozwiązania TETRA over LTE realizowanego poprzez terminal programowy. Oczekujemy, że będziemy dalej podążać ścieżką zdecentralizowanej architektury, oferując inteligentne rozwiązania pozwalające klientom myśleć wielkoskalowo, a rozpoczynać skromnie i szybko zwiększać skalę”.

Firma Damm Cellular Systems opublikowała niedawno swoje sprawozdanie roczne, pokazując kolejny rok solidnych wyników i stanowcze plany ciągłego umacniania pozycji rynkowej.

Allan Detlefsen, dyrektor sprzedaży i marketingu, powiedział: „Oferujemy korzyści płynące z pełnego programu produktów, z infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną oraz rozproszoną architekturą w stu procentach opartą o IP. Bazując na technologii TETRA, pozwalamy klientom korzystać z najlepszego systemu w dowolnym momencie. Jest to realizowane poprzez wbudowane funkcje takie TetraFlex Group Bridge, służącą do łączenia z analogowymi systemami, oraz TetraFlex Clients do niekrytycznej transmisji głosu i danych poprzez LTE”.

System TetraFlex firmy DAMM jest najbardziej skalowalnym i inteligentnym systemem TETRA opartym o IP. W zestawie z nim dostarczane są wewnętrzne i zewnętrzne stacje bazowe, wszechstronne funkcje i zintegrowane oprogramowanie do zarządzenia siecią, rejestracji głosu i danych oraz pełna aplikacja dyspozytorska. TetraFlex zapewnia niezawodną, szybką i bezawaryjną łączność głosową oraz transmisję danych o znaczeniu krytycznym w systemie TETRA. Rozproszona architektura stuprocentowo oparta o IP daje pełną elastyczność w zakresie rozbudowy stref i pojemności sieci — nawet w trakcie jej funkcjonowania. Zaawansowany, przyjazny dla użytkownika interfejs programistyczny (API) umożliwia bezproblemową integrację z innymi systemami, np. dyspozytorskimi.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń