Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM inwestuje w rozwój

DAMM inwestuje w rozwój

Firma Damm Cellular Systems kontynuuje swoje znaczne inwestycje w kanały wejścia na rynek oraz rozwój, w celu wzmocnienia swojej wiodącej pozycji na rynku radiokomunikacji profesjonalnej. Zaznaczając coraz bardziej swoją obecność w południowo-wschodniej Azji i Ameryce Łacińskiej oraz powiększając swoją duńską siedzibę o 350 m kw., firma DAMM umocniła się bardziej niż kiedykolwiek.

Kjeld Pharao, dyrektor generalny DAMM, powiedział: „Zważywszy na pojawianie się nowych technologii oraz własnościowych, nieustandaryzowanych rozwiązań sądzimy, że rynek naprawdę poszukuje nowoczesnych i przyszłościowych rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym. Ewolucja już się rozpoczęła, za sprawą naszego portfolio infrastruktury TETRA, zintegrowanych aplikacji, jak i również rozwiązania TETRA over LTE realizowanego poprzez terminal programowy. Oczekujemy, że będziemy dalej podążać ścieżką zdecentralizowanej architektury, oferując inteligentne rozwiązania pozwalające klientom myśleć wielkoskalowo, a rozpoczynać skromnie i szybko zwiększać skalę”.

Firma Damm Cellular Systems opublikowała niedawno swoje sprawozdanie roczne, pokazując kolejny rok solidnych wyników i stanowcze plany ciągłego umacniania pozycji rynkowej.

Allan Detlefsen, dyrektor sprzedaży i marketingu, powiedział: „Oferujemy korzyści płynące z pełnego programu produktów, z infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną oraz rozproszoną architekturą w stu procentach opartą o IP. Bazując na technologii TETRA, pozwalamy klientom korzystać z najlepszego systemu w dowolnym momencie. Jest to realizowane poprzez wbudowane funkcje takie TetraFlex Group Bridge, służącą do łączenia z analogowymi systemami, oraz TetraFlex Clients do niekrytycznej transmisji głosu i danych poprzez LTE”.

System TetraFlex firmy DAMM jest najbardziej skalowalnym i inteligentnym systemem TETRA opartym o IP. W zestawie z nim dostarczane są wewnętrzne i zewnętrzne stacje bazowe, wszechstronne funkcje i zintegrowane oprogramowanie do zarządzenia siecią, rejestracji głosu i danych oraz pełna aplikacja dyspozytorska. TetraFlex zapewnia niezawodną, szybką i bezawaryjną łączność głosową oraz transmisję danych o znaczeniu krytycznym w systemie TETRA. Rozproszona architektura stuprocentowo oparta o IP daje pełną elastyczność w zakresie rozbudowy stref i pojemności sieci — nawet w trakcie jej funkcjonowania. Zaawansowany, przyjazny dla użytkownika interfejs programistyczny (API) umożliwia bezproblemową integrację z innymi systemami, np. dyspozytorskimi.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń