Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM na CCW 2015 w Barcelonie

DAMM na CCW 2015 w Barcelonie

Już za dwa tygodnie w Barcelonie rozpocznie się tegoroczna edycja międzynarodowej konferencji Critical Communications World. Pojawią się na niej między innymi przedstawiciele duńskiego DAMM, producenta sprzętu do łączności TETRA. Zaprezentują oni najnowocześniejsze rozwiązania infrastrukturalne firmy i wygłoszą kilka prezentacji.

Pierwszego dnia konferencji, tj. 19 maja Johann Janzen, inżynier wsparcia przedsprzedażowego z DAMM, przedstawi proces projektowania i rozszerzania sieci TETRA: obliczanie bilansu łącza radiowego, budowę sieci jednostrefowej i jej rozszerzanie do konfiguracji wielostrefowej.

21 maja ten sam prelegent wygłosi prezentację pt. “Pełna funkcjonalność TETRA w mniej niż pięć minut”.

Następnie Chris McAvinue z Chris McAvinue przedstawi, jak można podnieść wydajność kopalni łącząc komunikację analogową, TETRA i LTE w jedną platformę.

Odwiedzający CCW 2015 będą mogli się również dowiedzieć, jak TETRA wspiera pracę ratowników medycznych we włoskiej Lombardii. Opowie o tym Fabrizio Pierro, menedżer projektu z firmy GEG Telecomunicazioni, która wdrożyła tam system TetraFlex.

James Samuel, dyrektor dubajskiego holdingu Waves Group FZC, będzie natomiast mówił o zastosowaniu systemów TETRA w portach lotniczych na przykładzie tych na Środkowym Wschodzie oraz dlaczego zdecentralizowana architektura jest najlepszym rozwiązaniem łączności krytycznej na lotniskach. Poruszy także temat łatwej integracji aplikacji od zewnętrznych dostawców przy użyciu otwartego API.

Przedstawicieli firmy DAMM i jej nowe wyposażenie infrastrukturalne TETRA będzie można znaleźć na stoisku A615.

Więcej o CCW 2015: http://criticalcommunicationsworld.com/

Źródło: damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń