Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM na CCW 2015 w Barcelonie

DAMM na CCW 2015 w Barcelonie

Już za dwa tygodnie w Barcelonie rozpocznie się tegoroczna edycja międzynarodowej konferencji Critical Communications World. Pojawią się na niej między innymi przedstawiciele duńskiego DAMM, producenta sprzętu do łączności TETRA. Zaprezentują oni najnowocześniejsze rozwiązania infrastrukturalne firmy i wygłoszą kilka prezentacji.

Pierwszego dnia konferencji, tj. 19 maja Johann Janzen, inżynier wsparcia przedsprzedażowego z DAMM, przedstawi proces projektowania i rozszerzania sieci TETRA: obliczanie bilansu łącza radiowego, budowę sieci jednostrefowej i jej rozszerzanie do konfiguracji wielostrefowej.

21 maja ten sam prelegent wygłosi prezentację pt. “Pełna funkcjonalność TETRA w mniej niż pięć minut”.

Następnie Chris McAvinue z Chris McAvinue przedstawi, jak można podnieść wydajność kopalni łącząc komunikację analogową, TETRA i LTE w jedną platformę.

Odwiedzający CCW 2015 będą mogli się również dowiedzieć, jak TETRA wspiera pracę ratowników medycznych we włoskiej Lombardii. Opowie o tym Fabrizio Pierro, menedżer projektu z firmy GEG Telecomunicazioni, która wdrożyła tam system TetraFlex.

James Samuel, dyrektor dubajskiego holdingu Waves Group FZC, będzie natomiast mówił o zastosowaniu systemów TETRA w portach lotniczych na przykładzie tych na Środkowym Wschodzie oraz dlaczego zdecentralizowana architektura jest najlepszym rozwiązaniem łączności krytycznej na lotniskach. Poruszy także temat łatwej integracji aplikacji od zewnętrznych dostawców przy użyciu otwartego API.

Przedstawicieli firmy DAMM i jej nowe wyposażenie infrastrukturalne TETRA będzie można znaleźć na stoisku A615.

Więcej o CCW 2015: http://criticalcommunicationsworld.com/

Źródło: damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń