Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions na CCW 2015 w Barcelonie

Motorola Solutions na CCW 2015 w Barcelonie

Już za 10 dni w Barcelonie rozpocznie się Critical Communications World, najważniejsze na świecie wydarzenie dla branży radiokomunikacji o krytycznym znaczeniu. Przedstawiciele firmy Motorola Solutions, będącej złotym sponsorem CCW 2015, zaprezentują jej ofertę i wezmą udział w szeregu spotkań z odwiedzającymi targi.

19 maja podczas konferencji prasowej Manuel Torres, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w regionie Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej, przedstawi najnowsze rozwiązania Motorola Solutions pokazywane na CCW 2015 po raz pierwszy. Można się spodziewać, że będą one stanowić kolejne próby urzeczywistnienia wizji “inteligentnego bezpieczeństwa publicznego”. Drugiego dnia imprezy odbędzie się debata z udziałem mediów poświęcona temu właśnie tematowi. Weźmie w niej udział Eduardo Conrado, starszy wiceprezes i dyrektor ds. innowacji w firmie Motorola Solutions. Oprócz tego w każdym dniu CCW przewidziano kilka godzin na spotkania z przedstawicielami firmy.

Najnowsze produkty i rozwiązania Motorola Solutions, m.in. z zakresu będzie można obejrzeć w hali wystawienniczej na stanowisku A301.

Źródło: Motorola Solutions

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń