Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions na CCW 2015 w Barcelonie

Motorola Solutions na CCW 2015 w Barcelonie

Już za 10 dni w Barcelonie rozpocznie się Critical Communications World, najważniejsze na świecie wydarzenie dla branży radiokomunikacji o krytycznym znaczeniu. Przedstawiciele firmy Motorola Solutions, będącej złotym sponsorem CCW 2015, zaprezentują jej ofertę i wezmą udział w szeregu spotkań z odwiedzającymi targi.

19 maja podczas konferencji prasowej Manuel Torres, starszy wiceprezes ds. sprzedaży w regionie Europy, Afryki i Ameryki Łacińskiej, przedstawi najnowsze rozwiązania Motorola Solutions pokazywane na CCW 2015 po raz pierwszy. Można się spodziewać, że będą one stanowić kolejne próby urzeczywistnienia wizji “inteligentnego bezpieczeństwa publicznego”. Drugiego dnia imprezy odbędzie się debata z udziałem mediów poświęcona temu właśnie tematowi. Weźmie w niej udział Eduardo Conrado, starszy wiceprezes i dyrektor ds. innowacji w firmie Motorola Solutions. Oprócz tego w każdym dniu CCW przewidziano kilka godzin na spotkania z przedstawicielami firmy.

Najnowsze produkty i rozwiązania Motorola Solutions, m.in. z zakresu będzie można obejrzeć w hali wystawienniczej na stanowisku A301.

Źródło: Motorola Solutions

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń