Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM i Airbus DS rozpoczynają współpracę

DAMM i Airbus DS rozpoczynają współpracę

Damm Cellular Systems, ugruntowany na rynku producent infrastruktury sieciowej TETRA, ogłosił podjęcie współpracy z firmą Airbus Defence and Space, jednym z czołowych producentów terminali TETRA na świecie.

Według DAMM, obydwa przedsiębiorstwa są do siebie idealnie dopasowane i podjęcie współpracy umożliwi zwiększenie penetracji rynku przez obydwie strony tego aliansu, a także umocni pozycję DAMM jako wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań radiokomunikacji o krytycznym znaczeniu i komunikacji szerokopasmowej.

Kjeld Pharao, dyrektor generalny firmy DAMM, powiedział: “Dzięki temu aliansowi ułatwimy naszym Partnerom Systemowym z całego świata dostarczanie pełnych rozwiązań łączności z infrastrukturą DAMM i terminalami Airbus. Taka kompleksowa oferta dla Partnerów Systemowych da użytkownikom szybki i łatwy dostęp do praktycznej wiedzy oraz doświadczenia Partnera, a jednocześnie innowacje pochodzące od dwóch czołowych dostawców dostawców łączności”.

Ponadto, współpraca obydwu firm pomoże większej liczbie branż i klientów z całego świata uzyskać dostęp do inteligentnych i wysoce skalowanych systemów radiokomunikacyjnych firmy DAMM.

Jens Thostrup, szef ds. terminali i sprzedaży pośredniej w dziale Secure Land Communications firmy Airbus Defence and Space, powiedział: “Nasze partnerstwo zapewni nam wiele kolejnych możliwości i zwiększy penetrację rynku przez nasze portfolio terminali TETRA o rynki i klientów obsługiwanych przez firmę DAMM”.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń