Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM i Airbus DS rozpoczynają współpracę

DAMM i Airbus DS rozpoczynają współpracę

Damm Cellular Systems, ugruntowany na rynku producent infrastruktury sieciowej TETRA, ogłosił podjęcie współpracy z firmą Airbus Defence and Space, jednym z czołowych producentów terminali TETRA na świecie.

Według DAMM, obydwa przedsiębiorstwa są do siebie idealnie dopasowane i podjęcie współpracy umożliwi zwiększenie penetracji rynku przez obydwie strony tego aliansu, a także umocni pozycję DAMM jako wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań radiokomunikacji o krytycznym znaczeniu i komunikacji szerokopasmowej.

Kjeld Pharao, dyrektor generalny firmy DAMM, powiedział: “Dzięki temu aliansowi ułatwimy naszym Partnerom Systemowym z całego świata dostarczanie pełnych rozwiązań łączności z infrastrukturą DAMM i terminalami Airbus. Taka kompleksowa oferta dla Partnerów Systemowych da użytkownikom szybki i łatwy dostęp do praktycznej wiedzy oraz doświadczenia Partnera, a jednocześnie innowacje pochodzące od dwóch czołowych dostawców dostawców łączności”.

Ponadto, współpraca obydwu firm pomoże większej liczbie branż i klientów z całego świata uzyskać dostęp do inteligentnych i wysoce skalowanych systemów radiokomunikacyjnych firmy DAMM.

Jens Thostrup, szef ds. terminali i sprzedaży pośredniej w dziale Secure Land Communications firmy Airbus Defence and Space, powiedział: “Nasze partnerstwo zapewni nam wiele kolejnych możliwości i zwiększy penetrację rynku przez nasze portfolio terminali TETRA o rynki i klientów obsługiwanych przez firmę DAMM”.

Źródło: www.damm.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń