Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze DAMM podjął współpracę z dwoma partnerami z Ameryki Północnej

DAMM podjął współpracę z dwoma partnerami z Ameryki Północnej

Na fali wzrastającego zapotrzebowania na technologię TETRA wśród północnoamerykańskich użytkowników ruchomej radiokomunikacji lądowej firma DAMM nawiązała współpracę partnerską z dwoma dostawcami rozwiązań łączności z tamtego regionu.

Pierwszym z nich jest kanadyjska firma Cartel Communication Systems Inc. Na temat podjętej współpracy wypowiedział się kierownik obszaru w DAMM, Louise Falster-Hansen: „Kluczowym kryterium przy poszukiwaniu lokalnego partnera w Kanadzie była solidnie ugruntowana techniczna wiedza z zakresu technologii radiowych, jak również bogate doświadczenie jako dostawca systemów w różnych segmentach rynku. DAMM sądzi, że Cartel Communication Systems Inc. reprezentuje wszystkie te cechy i cieszy się na przyszłą współpracę z tą firmą.”

Dave Sanche, prezes i dyrektor generalny Cartel Communication Systems, skomentował: „Nasi klienci oczekują od nas wszystkiego, co najlepsze, w tym produktów i usług nadających się do najbardziej wymagających profesjonalnych zastosowań. TETRA stała się bardzo ważną dla całego świata technologią, integrując łączność głosową, transmisję danych i komunikację maszyna-maszyna. My mamy unikalną możliwość dostarczenia wielu korzyści, jakie TETRA ma do zaoferowania, kanadyjskiej społeczności łączności bezprzewodowej. Nasza firma jest dumna, że została wybrana przez DAMM do odegrania tak kluczowej roli. Jesteśmy zachwyceni możliwościami linii produktów DAMM i zachęceni zainteresowaniem wyrażonym przez tych, którzy mają przywilej asystowania w planowaniu sieci radiowych przyszłości.”

Drugim przedsiębiorstwem, z którym DAMM nawiązał współpracę jest Nielson Communication.

„Firma DAMM doświadczyła ze strony amerykańskiego rynku znacznego wzrostu zainteresowania naszymi produktami TETRA. Oferowanie naszego rozwiązania TetraFlex, najbezpieczniejszego i najbardziej elastycznego rozwiązania TETRA współpracującego z terminalami od dowolnych dostawców, jest bez wątpienia kluczem do ogólnoświatowego sukcesu. Obecnie dostrzegamy to samo zapotrzebowanie ze strony różnych grup ważnych klientów z USA, takich jak sektory usług i transportu,” twierdzi Louise Falster-Hansen.

TETRA jest dzisiaj dojrzałą technologią, która stałą się faktycznym standardem łączności dla wielu segmentów rynku. Każdy segment ma inne wymagania, lecz mocno polega na niezawodnym i ekonomicznym rozwiązaniu łączności wspierającym konkretne przedsięwzięcia. Firma DAMM wspierała rozwój tej technologii wraz ze swoją ogólnoświatową siecią partnerów i obecnie ma mocną pozycję na wszystkich większych rynkach.

„Technologia TETRA, pomimo że na amerykański rynek została wprowadzona już wiele lat temu, dla niektórych użytkowników wciąż jest nową alternatywą. Dla DAMM kluczowe jest więc nawiązanie partnerstwa z lokalnymi dostawcami rozwiązań łączności. Zawsze pracujemy z partnerami, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku i odpowiednie kompetencje, aby obsługiwać instalację i zapewniać lokalne wsparcie dla rozwiązań TetraFlex. To, że ostatnio zostaliśmy wybrani przez Nielson Communication jako wyłączny dostawca infrastruktury TETRA jest dla nas bardzo zachęcające, jako że ta firma jest jednym z pionierów tej technologii w USA, dzisiaj posiadającym niezrównany ogląd i dogłębne zrozumienie zarówno technicznych, jak i regulacyjnych aspektów TETRY w USA,” konkluduje Louise Falster-Hansen.

„Podjęcie współpracy z DAMM było dla nas oczywistym wyborem, jako że naszą strategią było zapewnianie dostępu do technologii, która służy naszym użytkownikom końcowym w jak najlepszy sposób. Wraz z DAMM możemy teraz oferować klientom poszukującym najnowocześniejszych technologii łączności w konkurencyjnych cenach najbardziej niezawodne, elastyczne i skalowalne rozwiązanie. Jesteśmy zadowoleni z możliwości jeszcze mocniejszego ugruntowania naszej pozycji na rynku łączności profesjonalnej,” dodaje Rick Nielson, dyrektor zarządzający Nielson Communication.

 

 

Źródło: http://damm.dk

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń