Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill przyznaje certyfikat dla rozwiązania C3 firmy Siemens

Rohill przyznaje certyfikat dla rozwiązania C3 firmy Siemens

Firma Rohill niedawno zaaprobowała i przyznała certyfikat dla rozwiązania IFDS (Integrated Fixed Dispatcher System) firmy Siemens Convergence Creators. Jest to coś więcej, niż tylko inteligentny system dyspozytorski z automatyczną lokalizacją pojazdów (AVL). To rozwiązanie stanowi wspólny interfejs umożliwiający współpracę różnych systemów komunikacyjnych (m.in. opartych o infrastrukturę Rohill TetraNode) w celu efektywnego dowodzenia, kontroli i łączności (ang. C3 – Command, Control, Communication).

IFDS cechuje się prostym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i gwarantuje, że operatorzy uzyskują dostęp do właściwych informacji we właściwym czasie. Prowadzi to do skrócenia czasu reakcji i nakładu pracy operatorów, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność.

Rozwiązanie firmy Siemens Convergence Creators zostało od podstaw zaprojektowane tak, aby zmieścić się w każdym budżecie, nie ograniczając przy tym możliwości rozbudowy i rozszerzania systemu w miarę potrzeb. Jest dostępne zarówno w wariancie przewodowym z komunikacją IP, jak i bezprzewodowym. Dostępne aplikacje są w pełni skalowalne, od podstawowej wersji Lite do rozbudowanych rozwiązań ogólnokrajowych. Wersja Lite może być łatwo rozszerzana o bardziej zaawansowane funkcje, tak więc inwestycja w nią będzie w całości spożytkowana.

IFDS opiera się o całkowicie redundantny klaster serwerów i tzw. cienkie klienty – całość bazuje na ogólnodostępnym sprzęcie. Umożliwia integrację m.in. systemów TETRA, GSM-R, telefonii komórkowej i przewodowej, systemów PBX, łączności morskiej i lotniczej, systemów powiadamiania ludności, alarmowania, rejestrowania rozmów i CCTV.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń