Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill przyznaje certyfikat dla rozwiązania C3 firmy Siemens

Rohill przyznaje certyfikat dla rozwiązania C3 firmy Siemens

Firma Rohill niedawno zaaprobowała i przyznała certyfikat dla rozwiązania IFDS (Integrated Fixed Dispatcher System) firmy Siemens Convergence Creators. Jest to coś więcej, niż tylko inteligentny system dyspozytorski z automatyczną lokalizacją pojazdów (AVL). To rozwiązanie stanowi wspólny interfejs umożliwiający współpracę różnych systemów komunikacyjnych (m.in. opartych o infrastrukturę Rohill TetraNode) w celu efektywnego dowodzenia, kontroli i łączności (ang. C3 – Command, Control, Communication).

IFDS cechuje się prostym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i gwarantuje, że operatorzy uzyskują dostęp do właściwych informacji we właściwym czasie. Prowadzi to do skrócenia czasu reakcji i nakładu pracy operatorów, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność.

Rozwiązanie firmy Siemens Convergence Creators zostało od podstaw zaprojektowane tak, aby zmieścić się w każdym budżecie, nie ograniczając przy tym możliwości rozbudowy i rozszerzania systemu w miarę potrzeb. Jest dostępne zarówno w wariancie przewodowym z komunikacją IP, jak i bezprzewodowym. Dostępne aplikacje są w pełni skalowalne, od podstawowej wersji Lite do rozbudowanych rozwiązań ogólnokrajowych. Wersja Lite może być łatwo rozszerzana o bardziej zaawansowane funkcje, tak więc inwestycja w nią będzie w całości spożytkowana.

IFDS opiera się o całkowicie redundantny klaster serwerów i tzw. cienkie klienty – całość bazuje na ogólnodostępnym sprzęcie. Umożliwia integrację m.in. systemów TETRA, GSM-R, telefonii komórkowej i przewodowej, systemów PBX, łączności morskiej i lotniczej, systemów powiadamiania ludności, alarmowania, rejestrowania rozmów i CCTV.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń