Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Obchody rocznicowe 40 lat firmy Rohill

Obchody rocznicowe 40 lat firmy Rohill

W tym roku przypada okrągła 40-ta rocznica istnienia firmy Rohill. Jej założyciel, Roland von der Boom, zaczynał od budowy analogowych stacji radiowych, a następnie zajął się bardziej zaawansowanymi systemami trankingowymi. Obecnie jego firma jest jednym z liderów branży TETRA na świecie. Rocznicowe obchody miały miejsce w pierwszej połowie marca i zgromadziły ponad 100 zaproszonych gości z firm partnerskich z całego świata (m.in. z Brazylii, Chin, Australii i Nowej Zelandii). Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli z Polski, w tym z kluczowej firmy partnerskiej IP Connect.

 

Start obchodów zaczął się już w Grand Hotel Krasnapolsky w centrum Amsterdamu w którym odbywała się konferencja Critical Communication Europe 2014. Każdy z uczestników mógł poczęstować się urodzinowym tortem, pokrojonym przez właściciela firmy Rohill. Zaproszeni goście zostali zabrani w rejs statkiem z Amsterdamu do miejscowości Zwolle gdzie rozpoczęła się część oficjalna. Kolejnego dnia został zorganizowany międzynarodowy dzień partnerów Rohill, gdzie goście mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami firm w zakresie komunikacji krytycznej. Cykl prezentacji i warsztatów został podzielony na cztery części: Rozwiązania dyspozytorskie dla różnych branż, Rohill TETRA dla sektora paliwowego i gazowego, TETRA i LTE, Unikalne właściwości stacji bazowej TetraNode. Dzięki podzieleniu na małe grupy, każdy z uczestników mógł bezpośrednio zadawać pytania ekspertom firmy Rohill.

 

Z okazji rocznicy firmy nowy kształt otrzymała też korporacyjna strona internetowa www.rohill.com. Zadaniem nowego serwisu jest zapoznanie klientów na całym świecie z pełną gamą dostępnych rozwiązań firmy z zakresu standardu TETRA, udostępnienie szczegółowych informacji na temat produktów, a także przedstawienie informacji oraz materiałów dotyczących poszczególnych branż i zastosowań. Lepsza nawigacja, większa przejrzystość ma ułatwić przede wszystkim przeglądanie oferty firmy oraz zapoznanie się z aktualnie zrealizowanymi projektami. Do dyspozycji partnerów i dystrybutorów oddano zaawansowane zaplecze informatyczne generowania i konfiguracji zamówień oraz wsparcia sprzedaży.

 

Podsumowując, cała impreza przebiegła w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze, która sprzyjała nawiązywaniu kontaktów oraz wymianie cennych doświadczeń.

 

Galeria z przebiegu imprezy (fot. Mariusz Waruszewski)

{gallery}Rohill-40th-anniversary-event{/gallery}

 

O firmie ROHILL.

Rohill logoW oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Jej rozwiązania zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata. System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA.

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń