Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Obchody rocznicowe 40 lat firmy Rohill

Obchody rocznicowe 40 lat firmy Rohill

W tym roku przypada okrągła 40-ta rocznica istnienia firmy Rohill. Jej założyciel, Roland von der Boom, zaczynał od budowy analogowych stacji radiowych, a następnie zajął się bardziej zaawansowanymi systemami trankingowymi. Obecnie jego firma jest jednym z liderów branży TETRA na świecie. Rocznicowe obchody miały miejsce w pierwszej połowie marca i zgromadziły ponad 100 zaproszonych gości z firm partnerskich z całego świata (m.in. z Brazylii, Chin, Australii i Nowej Zelandii). Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli z Polski, w tym z kluczowej firmy partnerskiej IP Connect.

 

Start obchodów zaczął się już w Grand Hotel Krasnapolsky w centrum Amsterdamu w którym odbywała się konferencja Critical Communication Europe 2014. Każdy z uczestników mógł poczęstować się urodzinowym tortem, pokrojonym przez właściciela firmy Rohill. Zaproszeni goście zostali zabrani w rejs statkiem z Amsterdamu do miejscowości Zwolle gdzie rozpoczęła się część oficjalna. Kolejnego dnia został zorganizowany międzynarodowy dzień partnerów Rohill, gdzie goście mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami firm w zakresie komunikacji krytycznej. Cykl prezentacji i warsztatów został podzielony na cztery części: Rozwiązania dyspozytorskie dla różnych branż, Rohill TETRA dla sektora paliwowego i gazowego, TETRA i LTE, Unikalne właściwości stacji bazowej TetraNode. Dzięki podzieleniu na małe grupy, każdy z uczestników mógł bezpośrednio zadawać pytania ekspertom firmy Rohill.

 

Z okazji rocznicy firmy nowy kształt otrzymała też korporacyjna strona internetowa www.rohill.com. Zadaniem nowego serwisu jest zapoznanie klientów na całym świecie z pełną gamą dostępnych rozwiązań firmy z zakresu standardu TETRA, udostępnienie szczegółowych informacji na temat produktów, a także przedstawienie informacji oraz materiałów dotyczących poszczególnych branż i zastosowań. Lepsza nawigacja, większa przejrzystość ma ułatwić przede wszystkim przeglądanie oferty firmy oraz zapoznanie się z aktualnie zrealizowanymi projektami. Do dyspozycji partnerów i dystrybutorów oddano zaawansowane zaplecze informatyczne generowania i konfiguracji zamówień oraz wsparcia sprzedaży.

 

Podsumowując, cała impreza przebiegła w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze, która sprzyjała nawiązywaniu kontaktów oraz wymianie cennych doświadczeń.

 

Galeria z przebiegu imprezy (fot. Mariusz Waruszewski)

{gallery}Rohill-40th-anniversary-event{/gallery}

 

O firmie ROHILL.

Rohill logoW oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Jej rozwiązania zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata. System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA.

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń