Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Modernizacja sieci TetraNode firmy Rohill na karaibskiej wyspie

Modernizacja sieci TetraNode firmy Rohill na karaibskiej wyspie

Servicio di Telecomunicacion di Aruba (SETAR), wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych na karaibskiej wyspie Aruba, zdecydował się na modernizację swojej sieci TETRA opartej o rozwiązanie TetraNode firmy Rohill.

Należąca do SETAR sieć TETRA powstała w 2005 roku i w ciągu ostatniej dekady była kilka razy rozbudowywana. Obecny system składa się z centrali TetraNode eXchange w redundantnej konfiguracji i dziewięciu stacji bazowych. Łączność radiową uzupełnia system rejestracji połączeń głosowych i transmisji danych, integracja z sieciami telefonicznymi, narzędzie do wizualizacji elementów sieci TetraNode – NodeView, oprogramowanie dyspozytorskie i automatyczna lokalizacja pojazdów (AVL).

Modernizacja sieci będzie polegać na wymianie wszystkich dziewięciu stacji bazowych na ich najnowsze odpowiedniki. Pracująca obecnie na Arubie centrala TetraNode eXchange nie wymaga wymiany, gdyż jest w stanie obsłużyć stacje bazowe najnowszej generacji. Unowocześnienie należącej do SETAR sieci TETRA zwiększy jej pojemność i umożliwi skorzystanie z niedawno wprowadzonych do TetraNode funkcji, takich jak połączenia pomiędzy elementami systemu poprzez LTE.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń