Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nigeryjska spółka naftowa wdrożyła TetraNode firmy Rohill

Nigeryjska spółka naftowa wdrożyła TetraNode firmy Rohill

Mobil Producing Nigeria Unlimited (MPN), spółka zależna ExxonMobile, poinformowała o wymianie infrastruktury swojej sieci TETRA, którą ukończyła na początku bieżącego roku. Poprzednio wykorzystywaną infrastrukturę DIMETRA IP zastąpiła nowa — TetraNode firmy Rohill, która oprócz łączności głosowej realizuje szereg dodatkowych usług.

Nowa sieć jest rozwiązaniem przyszłościowym i w pełni redundantnym. Bazuje na soft-switchach pracujących w protokole IP. 12 stacji bazowych z redundantnymi łączami IP zapewnia łączność na całym obszarze działalności Mobil Producing Nigeria. Zasięgiem pokryte są zarówno wiertnie naziemne, jak i platformy wiertnicze.

Migracja z infrastruktury DIMETRA IP na TetraNode przebiegła pomyślnie i są już pozytywne efekty: zestawianie połączeń przebiega szybciej, poprawiła się jakość dźwięku i zniknęły rejony pozbawione pokrycia sygnałem.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń