Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nigeryjska spółka naftowa wdrożyła TetraNode firmy Rohill

Nigeryjska spółka naftowa wdrożyła TetraNode firmy Rohill

Mobil Producing Nigeria Unlimited (MPN), spółka zależna ExxonMobile, poinformowała o wymianie infrastruktury swojej sieci TETRA, którą ukończyła na początku bieżącego roku. Poprzednio wykorzystywaną infrastrukturę DIMETRA IP zastąpiła nowa — TetraNode firmy Rohill, która oprócz łączności głosowej realizuje szereg dodatkowych usług.

Nowa sieć jest rozwiązaniem przyszłościowym i w pełni redundantnym. Bazuje na soft-switchach pracujących w protokole IP. 12 stacji bazowych z redundantnymi łączami IP zapewnia łączność na całym obszarze działalności Mobil Producing Nigeria. Zasięgiem pokryte są zarówno wiertnie naziemne, jak i platformy wiertnicze.

Migracja z infrastruktury DIMETRA IP na TetraNode przebiegła pomyślnie i są już pozytywne efekty: zestawianie połączeń przebiega szybciej, poprawiła się jakość dźwięku i zniknęły rejony pozbawione pokrycia sygnałem.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń