Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill będzie oferować rozwiązania łączności wewnątrzbudynkowej

Rohill będzie oferować rozwiązania łączności wewnątrzbudynkowej

Firma Rohill, jeden z liderów w branży TETRA, odjęła współpracę z KaiTec, niemieckim przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozwiązaniach wewnątrzbudynkowej łączności radiowej. Celem tej kooperacji ma być dostarczanie specjalnie dostosowanych rozwiązań łączności TETRA dla obiektów nie pokrytych przez sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Rohill będzie dostarczać zmodyfikowane wersje swoich produktów z serii TETRA Ultra Lite, z funkcjami automatycznego uwierzytelniania i rejestracji abonentów w oparciu o specjalne algorytmy. Seria Ultra Lite oferuje pełną funkcjonalność łączności TETRA w przystępnej cenie. Rozwiązanie uzupełnia wielokrotnie nagradzana, energooszczędna stacja bazowa, redukująca całkowite koszty posiadania systemu.

Choć rozwiązanie jest „skrojone na miarę”, można je rozbudowywać o kolejne strefy i uzyskując redundancję, a także dodać drugie pasmo pracy systemu.

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Rohill TETRA Node w Polsce jest firma IP Connect.

Źródło: www.rohill.nl

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń