Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill będzie oferować rozwiązania łączności wewnątrzbudynkowej

Rohill będzie oferować rozwiązania łączności wewnątrzbudynkowej

Firma Rohill, jeden z liderów w branży TETRA, odjęła współpracę z KaiTec, niemieckim przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozwiązaniach wewnątrzbudynkowej łączności radiowej. Celem tej kooperacji ma być dostarczanie specjalnie dostosowanych rozwiązań łączności TETRA dla obiektów nie pokrytych przez sieci TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego.

Rohill będzie dostarczać zmodyfikowane wersje swoich produktów z serii TETRA Ultra Lite, z funkcjami automatycznego uwierzytelniania i rejestracji abonentów w oparciu o specjalne algorytmy. Seria Ultra Lite oferuje pełną funkcjonalność łączności TETRA w przystępnej cenie. Rozwiązanie uzupełnia wielokrotnie nagradzana, energooszczędna stacja bazowa, redukująca całkowite koszty posiadania systemu.

Choć rozwiązanie jest „skrojone na miarę”, można je rozbudowywać o kolejne strefy i uzyskując redundancję, a także dodać drugie pasmo pracy systemu.

Autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Rohill TETRA Node w Polsce jest firma IP Connect.

Źródło: www.rohill.nl

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń