Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację kompleksowych usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji. Przetarg został ogłoszony w maju br. o czym informowaliśmy w artykule Stołeczna Policja zamawia serwis swojego systemu łączności radiowej TETRA.

Budżet jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie serwisu systemu wynosił 1,4 mln zł brutto. Firma Page Communications zrealizuje przedmiot zamówienia za kwotę niespełna 1,1 mln. Umowa będzie obowiązywać przez 12 miesięcy od momentu jej podpisania.

Zakres umowy obejmuje m.in. przegląd zerowy całej infrastruktury w parametryzacją i wymianą/naprawą uszkodzonych elementów. Wśród nich główna infrastruktura systemu, system antenowy 5 stref radiowych oraz agregaty prądotwórcze.

Firma Page Commmunication będzie odpowiedzialna za przeszkolenie administratorów lokalnych Komendy Stołecznej Policji w zakresie obsługi systemu i poprawnej analizy oraz reakcji w przypadku wystąpienia awarii.

KSP wymaga – aby wykonawca posiadał aktualny certyfikat potwierdzający bycie autoryzowanym partnerem firmy Rohill Engineering B.V. Firma ta jest producentem użytkowanego w KSP systemu TetraNode.

Do roku 2017 polska Policja korzystała z sieci TETRA zbudowanych w oparciu o infrastrukturę Motorola Dimetra IP. Proces migracji policyjnych sieci TETRA w Warszawie, Szczecinie i Krakowie zakończył się w 3 lata temu w lipcu 2017 roku. Wtedy to firma Rohill wraz ze swoimi polskimi partnerami Maxto i IP Connect, wygrała przetarg na modernizację radiowego systemu Policji.

Sieci TetraNode pracujące w Warszawie, Szczecinie i Krakowie zapewniają bezpieczeństwo ponad 5,5 milionom mieszkańców tych miast i terenów przyległych.

Źródło: https://platformazakupowa.pl/…

Rohill LogoRohill Engineering B.V. jest holenderską firmą produkującą infrastrukturę do profesjonalnych systemów łączności radiowej. Przez ostatnie lata firma Rohill zyskała miano wiodącego dostawcy najnowocześniejszych urządzeń oraz oprogramowania – wykorzystywanych do budowy systemów radiokomunikacyjnych, spełniających najwyższe wymagania użytkowe w warunkach krytycznych. Systemy oferowane przez firmę Rohill są dostosowane do indywidualnych wymagań użytkowników końcowych.
Więcej informacji: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń