Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill świętuje 40 lat istnienia

Rohill świętuje 40 lat istnienia

Holenderska firma radiokomunikacyjna Rohill obchodzi w tym roku 40 lat istnienia. Przedsiębiorstwo zaczynało od budowy analogowych stacji radiowych, następnie zajęło się bardziej zaawansowanymi systemami trankingowymi, a obecnie jest jednym z liderów standardu TETRA na świecie. Ostatnie innowacje firmy to integracja łączności TETRA z LTE. Aby wzmocnić swą pozycję na rynku łączności krytycznej oraz przygotować się na przyszłe wyzwania Rohill oraz Huawei zdecydowały się na partnerstwo i połączenie sił w obszarze zastosowań technologii LTE oraz TETRA.

Na marcowe obchody rocznicowe ma przyjechać kilkuset zaproszonych gości z całego świata, w tym kluczowi klienci, partnerzy, dystrybutorzy oraz przedstawiciele prasy. W bogatym programie wydarzenia znajduje się uroczysta gala na statku wycieczkowym, który odpłynie z Amsterdamu w kierunku centrali firmy. Kolejny dzień to prezentacje merytoryczne na temat oferowanych rozwiązań oraz nakreślenie wizji przyszłości profesjonalnej łączności radiowej przez ekspertów firmy. Dla chętnych osób przewidziano też zwiedzanie centrali firmy oraz prezentacje procesu powstawania systemów TetraNode oraz innych produktów.

W Polsce autoryzowany dystrybutorem produktów Rohill jest firma IP Connect Sp. z o.o. (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski.

Źródło: własne.

O firmie ROHILL.

Rohill logoW oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobywane przez ponad 30 lat, firma ROHILL stała się jednym z wiodących dostawców infrastruktury TETRA. Jej rozwiązania zaspokajają potrzeby odbiorców sektora bezpieczeństwa publicznego z całego świata. System TetraNode jest rezultatem wielu lat pracy i badań mających na celu dostarczenie najlepszego, najbardziej wszechstronnego rozwiązania, wszędzie tam, gdzie łączność ma specjalne znaczenie, a użytkownicy pracują w szczególnie trudnych warunkach. TetraNode łączy w sobie wiele współczesnych trendów by zaoferować naprawdę rewolucyjny, przyszłościowy i zawierający w sobie zaskakującą ilość unikalnych rozwiązań system oparty o standard TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń