Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rohill zmoderniuzje sieć TETRA w Andorze

Rohill zmoderniuzje sieć TETRA w Andorze

Firma Rohill otrzymała kontrakt na modernizację sieci TETRA należącej do Andorra Telecom – firmy zarządzającej wszystkimi usługami telekomunikacyjnymi w niezależnym księstwie Andory (położonym między Francją a Hiszpanią w Pirenejach). Głównymi użytkownikami tej krajowej sieci, która została wprowadzona do użytku w 2006 r., są policja, straż pożarna oraz służba zdrowia.

Modernizacja sieci odbędzie się w dwóch fazach przed rozpoczęciem nadchodzącego sezonu zimowego. W pierwszej fazie dostarczona zostanie nowej generacji (High End) platforma sterująca TetraNode, natomiast druga faza obejmie wymianę stacji bazowych sieci. Nowe stacje bazowe zostaną wyposażone w urządzenia nadawczo-odbiorcze najnowszej generacji typu R-8070.

Alberto Sáenz de Ugarte, dyrektor techniczny Andorra Telecom, powiedział: „Jesteśmy przekonani, że system TETRA pozostanie najlepszym rozwiązaniem dla komunikacji głosowej o kluczowym znaczeniu w nadchodzących latach. Modernizacja części centralnej oraz stacji bazowych oznacza, że możemy nadal zapewniać komunikację o znaczeniu krytycznym dla naszych klientów ze służb publicznych z maksymalnym zasięgiem w całym regionie.”

Antoine Stokkink, dyrektor ds. Rozwoju biznesu Rohill, powiedział: „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z zaangażowania Andorra Telecom w TETRA w ogóle, a TetraNode w szczególności. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą długoterminową współpracę z Andorra Telecom.”

Nowy moduł stacji bazowej TETRA R-8070, wyprodukowany przez firmę ROHILL, posiada niewielki wyświetlacz dotykowy umożliwiający serwisantom ustawianie parametrów lub obserwowanie pracy systemu na miejscu, bez konieczności odwoływania się do centrum zarządzania sieci.

Źródło: IP Connect, http://www.criticalcomms.com/

ipconnect-logo-radiokomunikacjaIP Connect (poprzednio Aksel-Net) jest znaną na polskim rynku prywatną firmą – zajmującą się budową i wdrażaniem profesjonalnych sieci radiokomunikacyjnych. IP Connect jest autoryzowanym partnerem i dystrybutorem systemów Rohill TetraNode na terenie Polski.

Więcej informacji: www.ipconnect.pl.

O firmie ROHILL. (www.rohill.com)

ROHILL logoRohill Engineering B.V. jest holenderską firmą produkującą infrastrukturę do profesjonalnych systemów łączności radiowej. Przez ostatnie lata firma Rohill zyskała miano wiodącego dostawcy najnowocześniejszych urządzeń oraz oprogramowania – wykorzystywanych do budowy systemów radiokomunikacyjnych, spełniających najwyższe wymagania użytkowe w warunkach krytycznych. Systemy oferowane przez firmę Rohill są dostosowane do indywidualnych wymagań użytkowników końcowych. Więcej informacji: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń