Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Słoweńska policja otrzyma łączność TETRA do swojego śmigłowca

Słoweńska policja otrzyma łączność TETRA do swojego śmigłowca

Heli-One, największy na świecie niezależny dostawca usług przeglądów, napraw i utrzymania śmigłowców, ogłosiła niedawno podpisanie umowy na instalację sprzętu radiokomunikacyjnego TETRA w Eurocopterze EC135 należącym do słoweńskiej policji.

 

 

EC135 to dwusilnikowa maszyna do zastosowań cywilnych, produkowana przez firmę Eurocopter i wyposażona w otunelowane śmigło ogonowe typu fenestron. Jest to śmigłowiec często wybierany przez jednostki lotnictwa policji i lotnicze służby ratownicze, a także do transportu VIP-ów.

 

Instalację łączności TETRA w śmigłowcu wykonają specjaliści od systemów awioniki z zakładu Heli-One w norweskim Stavanger. Modernizacja jest w 80 procentach finansowana ze środków Funduszu Granic Zewnętrznych Unii Europejskiej.

 

Larry Alexandre, prezes Heli-One, stwierdził, że jest to bardzo istotny kontrakt dla firmy, gdyż skupia się ona na zwiększaniu swoich udziałów w rynkach lotnictwa dla służb wymiaru sprawiedliwości oraz ratownictwa medycznego. Będzie to trzeci śmigłowiec modernizowany przez Heli-One za środki z Funduszu Granic Zewnętrznych.

 

Firma Heli-One swoją główną siedzibę ma w Delta w Kanadzie, a jej zakłady serwisowe są zlokalizowane w Norwegii, USA, Wielkiej Brytanii, a od niedawna także w Rzeszowie.

 

 

Źródło: http://www.heli-one.ca

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń