Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć Airwave pokrywa już wnętrze nowego centrum handlowego w Londynie

Sieć Airwave pokrywa już wnętrze nowego centrum handlowego w Londynie

Operator sieci Airwave, wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych dla brytyjskich służb publicznych, przeprowadził prace mające na celu poprawienie zasięgu swojej sieci w świeżo otwartym centrum handlowym w Westfield Stratford, usytuowanym we wschodniej części Londynu.

Westfield-Stratford-City-wnetrze-centrum-handlowego-small.jpg

Jak stwierdził Martin Benke, dyrektor ds. usług sieciowych Airwave na terenie Wielkiej Brytanii, „Służby porządkowe potrzebowały systemu poprawiającego zasięg radiowy wewnątrz centrum handlowego. Sygnał Airwave nadawany przez zewnętrzne stacje bazowe nie zawsze prawidłowo przenika przez elementy konstrukcyjne wielokondygnacyjnych kompleksów takich jak centrum handlowe w Westfield Stratford”.

 

System, wspierający wielu operatorów, został sfinansowany i zainstalowany przez władze miasta Westfield Stratford. Obejmuje swoim zasięgiem wszystkie piętra galerii handlowej, parking i wszelkiego rodzaju zaplecza. Sieć Airwave korzysta z licznych anten i kabli promieniujących, które tworzą pewnie rodzaj „bańki” zasięgu wypełniającej wnętrze centrum handlowego.

 

Martin Benke dodaje: „W celu zagwarantowania nieprzerwanego pokrycia sygnałem radiowym uruchomiliśmy specjalną stację bazowa TETRA połączoną z resztą sieci Airwave i zasilającą sygnałem system antenowy znajdujący się wewnątrz centrum handlowego. Nie wpływa to w żaden sposób na bezpieczeństwo sieci”.

 

Dodał też, że instalacja nowej stacji bazowej Airwave i połączenie jej z systemem centrum handlowego pod koniec sierpnia odbyło się płynnie, punktualnie i zgodnie z założeniami finansowymi.

*Instalacja spełnia międzynarodowe standardy ochrony przed promieniowaniem niejonizującym (ICNIRP).

 

Źródło: https://www.airwavesolutions.co.uk/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń