Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć Airwave pokrywa już wnętrze nowego centrum handlowego w Londynie

Sieć Airwave pokrywa już wnętrze nowego centrum handlowego w Londynie

Operator sieci Airwave, wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych dla brytyjskich służb publicznych, przeprowadził prace mające na celu poprawienie zasięgu swojej sieci w świeżo otwartym centrum handlowym w Westfield Stratford, usytuowanym we wschodniej części Londynu.

Westfield-Stratford-City-wnetrze-centrum-handlowego-small.jpg

Jak stwierdził Martin Benke, dyrektor ds. usług sieciowych Airwave na terenie Wielkiej Brytanii, „Służby porządkowe potrzebowały systemu poprawiającego zasięg radiowy wewnątrz centrum handlowego. Sygnał Airwave nadawany przez zewnętrzne stacje bazowe nie zawsze prawidłowo przenika przez elementy konstrukcyjne wielokondygnacyjnych kompleksów takich jak centrum handlowe w Westfield Stratford”.

 

System, wspierający wielu operatorów, został sfinansowany i zainstalowany przez władze miasta Westfield Stratford. Obejmuje swoim zasięgiem wszystkie piętra galerii handlowej, parking i wszelkiego rodzaju zaplecza. Sieć Airwave korzysta z licznych anten i kabli promieniujących, które tworzą pewnie rodzaj „bańki” zasięgu wypełniającej wnętrze centrum handlowego.

 

Martin Benke dodaje: „W celu zagwarantowania nieprzerwanego pokrycia sygnałem radiowym uruchomiliśmy specjalną stację bazowa TETRA połączoną z resztą sieci Airwave i zasilającą sygnałem system antenowy znajdujący się wewnątrz centrum handlowego. Nie wpływa to w żaden sposób na bezpieczeństwo sieci”.

 

Dodał też, że instalacja nowej stacji bazowej Airwave i połączenie jej z systemem centrum handlowego pod koniec sierpnia odbyło się płynnie, punktualnie i zgodnie z założeniami finansowymi.

*Instalacja spełnia międzynarodowe standardy ochrony przed promieniowaniem niejonizującym (ICNIRP).

 

Źródło: https://www.airwavesolutions.co.uk/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń