Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 58 tys. użytkowników korzystało z sieci Airwave w sylwestra

58 tys. użytkowników korzystało z sieci Airwave w sylwestra

W minionego sylwestra brytyjska ogólnokrajowa sieć TETRA, Airwave, obsłużyła w szczytowym momencie 58118 użytkowników. Operator sieci opublikował statystyki jej wykorzystania w czasie, gdy Brytyjczycy świętowali nadejście nowego roku. 31 grudnia ubiegłego roku z Airwave skorzystało w sumie 276 organizacji, z czego w samym Londynie 83.

Według Martina Benke, dyrektora ds. operacji sieciowych w Airwave, “miliony ludzi na całym świecie obchodziło Nowy Rok, a w samym Londynie na ulice wyszło 250 tys. osób. Jednakże, jak w przypadku innych wydarzeń o tej skali, spodziewaliśmy się zwiększonego wykorzystania sieci i wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy plan działania.”

Benke dodał, że podczas każdego wielkiego wydarzenia tego typu firma Airwave uruchamia most konferencyjny, umożliwiający jej klientom natychmiastowy kontakt.

Funkcjonariusze londyńskiej policji metropolitarnej w ciągu 12 godzin wykonali 1,2 miliona połączeń, z czego najwięcej, 31 tys., przez kwadrans od 1:45 a 2:00 w nocy. W sekundzie, w której zegar wybił północ, dokonano 28 wywołań.

W przeciągu 15 minut około godziny 22 odnotowano maksymalną liczbę zalogowanych do sieci radiotelefonów: 58118, z czego 12301 w Londynie. Dla porównania, podczas Karnawału Notting Hill z sieci korzystało w szczycie niecałe 5 tys. użytkowników, a przez cały 3 czerwca 2012 roku, w czasie obchodów 60-tej rocznicy panowania brytyjskiej królowej, do Airwave było zalogowanych 25477 radiotelefonów.

 

 

 

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

 

Czytaj  także:

Sieć Airwave sprawdziła się w ciężkich zimowych warunkach

Dyrektor Airwave Solutions o obniżaniu kosztów sieci i przyszłości Airwave

Obchody jubileuszu brytyjskiej królowej demonstrują interoperacyjność służb

Mega kontrakt na akcesoria TETRA dla Scotland Yard

TETRA na olimpijskich wodach

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń