Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Brytyjska Agencja Autostrad będzie korzystać z sieci Airwave przez kolejne 3 lata

Brytyjska Agencja Autostrad będzie korzystać z sieci Airwave przez kolejne 3 lata

Brytyjska Agencja Autostrad (Highways Agency, odpowiednik polskiej GDDKiA) przedłużyła o kolejne 36 miesięcy swoją umowę na korzystanie z ogólnokrajowej sieci TETRA Emergency Services Network, zarządzanej przez firmę Airwave Networks. Warta 8,1 mln funtów umowa została podpisana w listopadzie i bezzwłocznie weszła w życie.

Dostęp do ESN zapewnia agencji bezpieczną łączność pomiędzy swoimi pracownikami, jak i ze wszystkimi służbami ratunkowymi, na terenie całej Wielkiej Brytanii. Highways Agency od 2005 roku korzysta z sieci Airwave do zarządzania ruchem i likwidowania zatorów. Każdy z samochodów patrolowych Agencji Autostrad jest wyposażony w radiotelefon pracujący w sieci Airwave z zaprogramowanymi grupami rozmównymi służącymi do raportowania zdarzeń na drogach. Dzięki temu, w momencie dotarcia na miejsce pracownicy agencji mają już pełną wiedzę o zdarzeniu.

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń