Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Brytyjska Agencja Autostrad będzie korzystać z sieci Airwave przez kolejne 3 lata

Brytyjska Agencja Autostrad będzie korzystać z sieci Airwave przez kolejne 3 lata

Brytyjska Agencja Autostrad (Highways Agency, odpowiednik polskiej GDDKiA) przedłużyła o kolejne 36 miesięcy swoją umowę na korzystanie z ogólnokrajowej sieci TETRA Emergency Services Network, zarządzanej przez firmę Airwave Networks. Warta 8,1 mln funtów umowa została podpisana w listopadzie i bezzwłocznie weszła w życie.

Dostęp do ESN zapewnia agencji bezpieczną łączność pomiędzy swoimi pracownikami, jak i ze wszystkimi służbami ratunkowymi, na terenie całej Wielkiej Brytanii. Highways Agency od 2005 roku korzysta z sieci Airwave do zarządzania ruchem i likwidowania zatorów. Każdy z samochodów patrolowych Agencji Autostrad jest wyposażony w radiotelefon pracujący w sieci Airwave z zaprogramowanymi grupami rozmównymi służącymi do raportowania zdarzeń na drogach. Dzięki temu, w momencie dotarcia na miejsce pracownicy agencji mają już pełną wiedzę o zdarzeniu.

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń