Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Brytyjska Agencja Autostrad przedłuża umowę z Airwave

Brytyjska Agencja Autostrad przedłuża umowę z Airwave

Operator brytyjskiej ogólnokrajowej sieci TETRA Airwave, podał do wiadomości, że brytyjska Agencja Autostrad (Highways Agency) przedłużyła o kolejne 22 miesiące swoją umowę o korzystaniu z jego usług. Kontrakt wart 4,8 mld funtów został podpisany 24 grudnia 2012 roku i zaczął już obowiązywać.

Agencja Autostrad jest częścią rządowego Wydziału Transportu i zajmuje się zarządzaniem, utrzymywaniem oraz usprawnianiem funkcjonowania brytyjskich autostrad. Łączność zapewniana przez dedykowaną usługę Airwave Service pomaga jej w zarządzaniu ruchem i rozładowywaniu korków. Funkcjonariusze Agencji udzielają także informacji użytkownikom dróg i dbają o poprawienie ich bezpieczeństwa oraz ułatwienie szybkiego przejazdu autostradami.

Al Edwards, menedżer i sponsor projektu Agencji Autostrad, powiedział: “Użytkujemy Sieć Airwave od 2005 roku i wciąż zyskujemy korzyści z jej usług, które pozwalają nam komunikować się pomiędzy wszystkimi naszymi dyspozytorniami oraz innymi agencjami i partnerami.”

Każdy pojazd patrolowy Agencji Autostrad, jest wyposażony w radiotelefon Airwave z zaprogramowanymi wspólnymi kanałami (grupami rozmównymi) pozwalającymi monitorować sytuację na autostradach. Dzięki temu, gdy funkcjonariusz przybywa na miejsce zdarzenia, jest już poinformowany o tym, co miało miejsce.

 

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń