Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Brytyjska Agencja Autostrad przedłuża umowę z Airwave

Brytyjska Agencja Autostrad przedłuża umowę z Airwave

Operator brytyjskiej ogólnokrajowej sieci TETRA Airwave, podał do wiadomości, że brytyjska Agencja Autostrad (Highways Agency) przedłużyła o kolejne 22 miesiące swoją umowę o korzystaniu z jego usług. Kontrakt wart 4,8 mld funtów został podpisany 24 grudnia 2012 roku i zaczął już obowiązywać.

Agencja Autostrad jest częścią rządowego Wydziału Transportu i zajmuje się zarządzaniem, utrzymywaniem oraz usprawnianiem funkcjonowania brytyjskich autostrad. Łączność zapewniana przez dedykowaną usługę Airwave Service pomaga jej w zarządzaniu ruchem i rozładowywaniu korków. Funkcjonariusze Agencji udzielają także informacji użytkownikom dróg i dbają o poprawienie ich bezpieczeństwa oraz ułatwienie szybkiego przejazdu autostradami.

Al Edwards, menedżer i sponsor projektu Agencji Autostrad, powiedział: “Użytkujemy Sieć Airwave od 2005 roku i wciąż zyskujemy korzyści z jej usług, które pozwalają nam komunikować się pomiędzy wszystkimi naszymi dyspozytorniami oraz innymi agencjami i partnerami.”

Każdy pojazd patrolowy Agencji Autostrad, jest wyposażony w radiotelefon Airwave z zaprogramowanymi wspólnymi kanałami (grupami rozmównymi) pozwalającymi monitorować sytuację na autostradach. Dzięki temu, gdy funkcjonariusz przybywa na miejsce zdarzenia, jest już poinformowany o tym, co miało miejsce.

 

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń