Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Białostocka firma TRX została wybrana w przetargu na serwis radiotelefonów TETRA dla stołecznej Policji. Przypomnijmy że zlecenie zostało podzielone na trzy części i obejmowało modele MTP300 (na zdjęciu poniżej), MTP700, MTP850. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami nie znalazł się żaden chętny do serwisowania najstarszego modelu MTP300. Wartość oferty na naprawę radiotelefonów MTP850 to 145 tys. zł, zaś naprawa modelu MTP700 została wyceniona na kwotę 246 tys. zł. Umowa serwisowa zostanie zawarta na 12 miesięcy.

To właśnie MTP300 zostały wprowadzone do polskiej Policji jako pierwsze. Służą nieprzerwanie już prawie 15 lat! Solidna i trwała obudowa oraz wysoka jakość wykonania radiotelefonu przysporzyła mu wielu zwolenników wśród stróżów prawa. Jednakże nadszedł już czas przejścia na zasłużoną emeryturę. Z powodu braku części zamiennych policyjni specjaliści z Wydziału Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji nie są w stanie dalej naprawiać tych radiotelefonów. Według naszych szacunków w warszawskim systemie TETRA pracuje jeszcze około 50 sztuk MTP300, które sukcesywnie są wycofywane i zastępowane nowszymi modelami.

Źródło: własne, przetargi.policja.waw.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń