Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Białostocka firma TRX została wybrana w przetargu na serwis radiotelefonów TETRA dla stołecznej Policji. Przypomnijmy że zlecenie zostało podzielone na trzy części i obejmowało modele MTP300 (na zdjęciu poniżej), MTP700, MTP850. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami nie znalazł się żaden chętny do serwisowania najstarszego modelu MTP300. Wartość oferty na naprawę radiotelefonów MTP850 to 145 tys. zł, zaś naprawa modelu MTP700 została wyceniona na kwotę 246 tys. zł. Umowa serwisowa zostanie zawarta na 12 miesięcy.

To właśnie MTP300 zostały wprowadzone do polskiej Policji jako pierwsze. Służą nieprzerwanie już prawie 15 lat! Solidna i trwała obudowa oraz wysoka jakość wykonania radiotelefonu przysporzyła mu wielu zwolenników wśród stróżów prawa. Jednakże nadszedł już czas przejścia na zasłużoną emeryturę. Z powodu braku części zamiennych policyjni specjaliści z Wydziału Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji nie są w stanie dalej naprawiać tych radiotelefonów. Według naszych szacunków w warszawskim systemie TETRA pracuje jeszcze około 50 sztuk MTP300, które sukcesywnie są wycofywane i zastępowane nowszymi modelami.

Źródło: własne, przetargi.policja.waw.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń