Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Serwis dla policyjnych radiotelefonów TETRA zapewniony. MTP300 przechodzi na emeryturę

Białostocka firma TRX została wybrana w przetargu na serwis radiotelefonów TETRA dla stołecznej Policji. Przypomnijmy że zlecenie zostało podzielone na trzy części i obejmowało modele MTP300 (na zdjęciu poniżej), MTP700, MTP850. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami nie znalazł się żaden chętny do serwisowania najstarszego modelu MTP300. Wartość oferty na naprawę radiotelefonów MTP850 to 145 tys. zł, zaś naprawa modelu MTP700 została wyceniona na kwotę 246 tys. zł. Umowa serwisowa zostanie zawarta na 12 miesięcy.

To właśnie MTP300 zostały wprowadzone do polskiej Policji jako pierwsze. Służą nieprzerwanie już prawie 15 lat! Solidna i trwała obudowa oraz wysoka jakość wykonania radiotelefonu przysporzyła mu wielu zwolenników wśród stróżów prawa. Jednakże nadszedł już czas przejścia na zasłużoną emeryturę. Z powodu braku części zamiennych policyjni specjaliści z Wydziału Teleinformatyki Komendy Stołecznej Policji nie są w stanie dalej naprawiać tych radiotelefonów. Według naszych szacunków w warszawskim systemie TETRA pracuje jeszcze około 50 sztuk MTP300, które sukcesywnie są wycofywane i zastępowane nowszymi modelami.

Źródło: własne, przetargi.policja.waw.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń