Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Wystartował długo oczekiwany projekt modernizacji policyjnych systemów TETRA

Wystartował długo oczekiwany projekt modernizacji policyjnych systemów TETRA

Centrum Projektów Informatycznych w Warszawie ogłosiło długo wyczekiwany przetarg na modernizację systemów łączności TETRA należących do polskiej policji. Celem zamówienia jest integracja środków łączności radiowej TETRA pracujących w miastach: Warszawa, Kraków, Szczecin, na potrzeby Policji oraz innych służb porządku publicznego i ratownictwa w szczególności Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskich, Sztabów zarządzania kryzysowego, Straży Granicznej.

Nowy oferent będzie miał za zadanie wymienić całą infrastrukturę radiową oraz komutacyjną obecnie wykorzystywanych systemów TETRA. Dostarczony system musi umożliwiać rozbudowę o co najmniej 600 stacji bazowych i co najmniej 400 konsol dyspozytorskich na terenie Polski.

Przewidziany przez Zamawiającego maksymalny budżet tego projektu to prawie 17 milionów złotych netto. Czas na realizację to prawie sześć i pół miesiąca, a dokładnie 196 dni. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie 340 000,00 PLN. O wyborze zwycięzcy zdecyduje najniższa cena.

Termin składania ofert mija 9 września 2014 roku o godzinie 10:30. Zamówienie finansowane jest w ramach 7. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

Źródło: www.cpi.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń