Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Wystartował długo oczekiwany projekt modernizacji policyjnych systemów TETRA

Wystartował długo oczekiwany projekt modernizacji policyjnych systemów TETRA

Centrum Projektów Informatycznych w Warszawie ogłosiło długo wyczekiwany przetarg na modernizację systemów łączności TETRA należących do polskiej policji. Celem zamówienia jest integracja środków łączności radiowej TETRA pracujących w miastach: Warszawa, Kraków, Szczecin, na potrzeby Policji oraz innych służb porządku publicznego i ratownictwa w szczególności Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskich, Sztabów zarządzania kryzysowego, Straży Granicznej.

Nowy oferent będzie miał za zadanie wymienić całą infrastrukturę radiową oraz komutacyjną obecnie wykorzystywanych systemów TETRA. Dostarczony system musi umożliwiać rozbudowę o co najmniej 600 stacji bazowych i co najmniej 400 konsol dyspozytorskich na terenie Polski.

Przewidziany przez Zamawiającego maksymalny budżet tego projektu to prawie 17 milionów złotych netto. Czas na realizację to prawie sześć i pół miesiąca, a dokładnie 196 dni. Wykonawca zobowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie 340 000,00 PLN. O wyborze zwycięzcy zdecyduje najniższa cena.

Termin składania ofert mija 9 września 2014 roku o godzinie 10:30. Zamówienie finansowane jest w ramach 7. osi priorytetowej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG).

Źródło: www.cpi.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń