Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura zapewni cyfrową łączność TETRA na hiszpańskich lotniskach

Sepura zapewni cyfrową łączność TETRA na hiszpańskich lotniskach

Firma Sepura wygrała przetarg na dostawę przenośnych i przewoźnych radiotelefonów TETRA dla potrzeb AENA (Aeropuertos Españoles y Navegación Aérea), publicznego przedsiębiorstwa zarządzającego większością hiszpańskich lotnisk. Radiotelefony te zostaną przekazane pracownikom linii lotniczych, a także wszelkiego rodzaju ekipom działającym na terenie lotnisk.

Sepura zapewni cyfrową łączność TETRA na hiszpańskich lotniskach

Terminale umożliwią przesyłanie głosu i danych w ramach lotniskowych sieci TETRA dostarczonych przez firmę Telvent. Nowe radiotelefony ułatwią działania koordynacyjne zarówno przy rutynowych czynnościach jak i w przypadku wystąpienia niespodziewanych sytuacji, a wszystko to przy zachowaniu jak największej skuteczności i najkrótszego czasu oczekiwania. Personel pracujący w odległych sektorach lotniska i w niebezpiecznych warunkach w każdej chwili będzie mógł liczyć na sprawną łączność.

Radiotelefony Sepura, zbudowane z myślą o wytrzymałości i niezawodności, idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach i w hałaśliwym otoczeniu. Urządzenia te są proste w obsłudze i posiadają funkcjonalność bluetooth, która umożliwia pracę bez używania rąk. Radiotelefony te potrafią też tworzyć dynamiczne grupy rozmowne na czas wykonywania konkretnego zadania. W ramach tych grup pracownicy mogą rozmawiać ze sobą bez przeszkód zwiększając tym samym wydajność pracy i redukując liczbę zaangażowanych pracowników.

Oprócz tego istnieje możliwość wysyłania wiadomości statusowych do głównego komputera po wykonaniu zleconego zadania. Wszelkie problemy mogą być natychmiast wykryte przez dyspozytorów i skorygowane.

Dzięki sprawnej łączności bezpieczeństwo pracowników również ulegnie poprawie, zarówno w samej hali lotniska jak i na pasach startowych i hangarach. W sytuacjach kryzysowych wystarczy wcisnąć przycisk alarmowy w radiotelefonie i użytkownik zostanie natychmiast zlokalizowany dzięki technologii GPS. Wbudowany czujnik ruchu pozwoli wykryć sytuacje, w których użytkownik ma problemy. Każdy incydent zostanie natychmiast przekazany ekipom ratowniczym.

Hiszpańskie lotniska używające na obecną chwilę radiotelefonów Sepura, które działają w sieciach Rohill dostarczonych przez Telvent to m.in. : Madrid-Barajas, Ibiza, Seville, Lanzarote, Menorca, Vigo i La Coruña. Gran Canaria i Santiago także używają terminali Sepura.

 

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma:

SRS Polska. http://srspolska.pl/

ul. 3 Maja 54
81-850 Sopot

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń