Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Telvent zbuduje łączność TETRA na 18 lotniskach w Brazylii

Telvent zbuduje łączność TETRA na 18 lotniskach w Brazylii

Firma Telvent podpisała kontrakt z Infraero, brazylijską spółką zajmującą się infrastrukturą lotnisk, dotyczący budowy nowej, cyfrowej sieci radiowej w standardzie TETRA na 18 brazylijskich lotniskach. Platforma oferowana przez Telvent, w pełni zgodna z obowiązującymi standardami, zapewni prywatność i bezpieczeństwo, a jej wysoka dostępność poprawi skuteczność łączności i jakość usług dla podróżnych przy codziennych czynnościach na brazylijskich lotniskach.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Fifa World Cup 2014 Brazylia Funkcjonalność tej sieci zapewni także pewną łączność w sytuacjach kryzysowych, i takich, które wymagają wysokiego poziomu koordynacji zadań i procesów. Zaprezentowana wydajność systemu pomoże w radzeniu sobie ze zwiększonym ruchem lotniczym jaki będzie miał miejsce w 2014 roku, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które to niedawno zostały przyznane Brazylii.

Jak mówi prezes firmy Telvent, Ignacio Gonzales, „Ten projekt pokazuje nasze zaangażowanie w sprawy Brazylii i jej infrastruktury, która w przyszłości będzie obsługiwała jeszcze wiele wydarzeń o skali światowej. Wybrany przez Infraero system telekomunikacyjny firmy Telvent jest przystosowany do współpracy z innymi znormalizowanymi systemami informacyjnymi i umożliwia skuteczną interoperatywność pomiędzy wszelkimi jednostkami i służbami”.

Technologia łączności firmy Telvent została także wdrożona przez hiszpańskiego operatora zajmującego się obsługą lotnisk i zarządzaniem ruchem powietrznym (AENA). Telvent do budowy niezawodnej łączności o znaczenie krytycznym wykorzystuje infrastrukturę TetraNode firmy ROHILL. Obie firmy zawarły umowę o współpracy w 2006 roku. Partnerem ROHILL w Polsce jest firma Aksel Sp. z o.o.

Źródło: http://www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń