Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Telvent zbuduje łączność TETRA na 18 lotniskach w Brazylii

Telvent zbuduje łączność TETRA na 18 lotniskach w Brazylii

Firma Telvent podpisała kontrakt z Infraero, brazylijską spółką zajmującą się infrastrukturą lotnisk, dotyczący budowy nowej, cyfrowej sieci radiowej w standardzie TETRA na 18 brazylijskich lotniskach. Platforma oferowana przez Telvent, w pełni zgodna z obowiązującymi standardami, zapewni prywatność i bezpieczeństwo, a jej wysoka dostępność poprawi skuteczność łączności i jakość usług dla podróżnych przy codziennych czynnościach na brazylijskich lotniskach.

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Fifa World Cup 2014 Brazylia Funkcjonalność tej sieci zapewni także pewną łączność w sytuacjach kryzysowych, i takich, które wymagają wysokiego poziomu koordynacji zadań i procesów. Zaprezentowana wydajność systemu pomoże w radzeniu sobie ze zwiększonym ruchem lotniczym jaki będzie miał miejsce w 2014 roku, podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które to niedawno zostały przyznane Brazylii.

Jak mówi prezes firmy Telvent, Ignacio Gonzales, „Ten projekt pokazuje nasze zaangażowanie w sprawy Brazylii i jej infrastruktury, która w przyszłości będzie obsługiwała jeszcze wiele wydarzeń o skali światowej. Wybrany przez Infraero system telekomunikacyjny firmy Telvent jest przystosowany do współpracy z innymi znormalizowanymi systemami informacyjnymi i umożliwia skuteczną interoperatywność pomiędzy wszelkimi jednostkami i służbami”.

Technologia łączności firmy Telvent została także wdrożona przez hiszpańskiego operatora zajmującego się obsługą lotnisk i zarządzaniem ruchem powietrznym (AENA). Telvent do budowy niezawodnej łączności o znaczenie krytycznym wykorzystuje infrastrukturę TetraNode firmy ROHILL. Obie firmy zawarły umowę o współpracy w 2006 roku. Partnerem ROHILL w Polsce jest firma Aksel Sp. z o.o.

Źródło: http://www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń