Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Peter Clemons z Quixoticity weźmie udział w konferencjach TCCA w Brazylii

Peter Clemons z Quixoticity weźmie udział w konferencjach TCCA w Brazylii

Wraz z dyrektorem generalnym TCCA (TETRA + Critical Communications Association), Philem Kidnerem, Peter Clemons z firmy doradczej Quixoticity będzie otwierał i zamykał jednodniowe konferencje połączone z wystawą, organizowane przez TCCA. Odwiedzający je będą mogli zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w branży TETRA i PMR, jakie pojawiły się w Brazylii i na całym świecie. Wydarzenia te odbędą się w miastach Recife i Porto Alegre, gdzie w 2014 roku będą miały miejsce mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Brazylia to liczący się kraj. Jest piątym co do wielkości oraz szóstym pod względem PKB (stan na rok 2011) państwem świata. To właśnie tam rosną największe lasy deszczowe i płynie rzeka o największych zasobach wodnych. Kraj ten ma ogromną różnorodność biologiczną i etniczną oraz wysoki poziom innowacyjności. Wszystko to sprawia, że Brazylię zalicza się do najintensywniej rozwijających się państw XXI wieku (znanych również jako BRICS). Trzeba także wspomnieć, że Brazylia przygotowuje się do roli gospodarza dwóch największych wydarzeń sportowych świata: mistrzostw świata w piłce nożnej w 2014 roku oraz igrzysk olimpijskich w 2016.

17 lipca w hotelu Golden Tulip Recife Palace w Recife odbędzie się organizowane przez TCCA wydarzenie o nazwie TETRA in Brazil, a dwa dni później ta konferencja połączona z wystawą będzie miała miejsce w mieście Porto Alegre.

TCCA organizuje w Brazylii podobne, udane wydarzenia już od paru lat. Obecnie na obszarze tego kraju znajduje się duża liczba sieci TETRA oraz innych cyfrowych typu PMR, a na nadchodzące miesiące i lata spodziewany jest znaczny jej wzrost. W związku z tym pojawi się zwiększone zapotrzebowanie na środki ochrony i bezpieczeństwa publicznego takiej, jak najnowsze rozwiązania łączności profesjonalnej, w tym szerokopasmowej łączności ruchomej.

Peter Clemons, dyrektor zarządzający Quixoticity, od 1980 roku regularnie odwiedza Brazylię, a od 1998 pilnie obserwuje tamtejszy rynek PMR. Jako były członek zarządu TCCA i obecny uczestnik szeregu grup roboczych tej organizacji, Clemons ceni ogólnoświatową działalność TCCA i chętnie wspiera organizację na wszelkich możliwych wydarzeniach na całym świecie. Założona w marcu 2012 roku, firma Quixoticity została w maju pełnoprawnym członkiem TCCA. Wspólnie z dyrektorem generalnym TCCA, Philem Kidnerem, Peter Clemons otworzy i zamknie obydwie wspomniane konferencje-wystawy oraz zaznajomi uczestników z branży TETRA i PMR z najnowszymi osiągnięciami w tym zakresie zarówno w Brazylii, jak i na całym świecie.

„To dla mnie naprawdę wielka przyjemność, kolejny raz powracać do Brazylii. Wydarzenia organizowane tam przez TCCA zawsze były chętnie odwiedzane i sądzę, że tak będzie również tym razem, w takim ważnym i ekscytującym czasie dla branży łączności krytycznej w tym kraju. TCCA przygotowuje wyśmienitą listę prelegentów i po raz pierwszy odwiedzimy północ (Recife) i południe (Alegre) Brazylii,” wyjaśnia Peter Clemons, dyrektor zarządzający Quixoticity.

„Jesteśmy zadowoleni, że będziemy z powrotem w Brazylii w tak ważnym dla tego kraju czasie oraz z faktu, że tak kompetentny ekspert w zakresie systemu TETRA a do tego mówiący po portugalsku, jak Peter, pomaga nam przy tych wydarzeniach. Cieszymy się na interesujące dyskusje o obecnym i przyszłym stanie branży w Brazylii,” dodaje Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA.

Nie strać tej niezwykłej okazji do dowiedzenia się więcej na temat przyszłości TETRY i łączności krytycznej w Brazylii i na całym świecie. Do zobaczenia w czerwcu!

Aby uzyskać więcej informacji na temat konferencji, odwiedź stronę TCCA: http://www.tandcca.com/PageRender/events/eventshome.htm

 

Źródło: http://www.tandcca.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń