Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Quixoticity-nowa firma konsultingowa branży PMR

Quixoticity-nowa firma konsultingowa branży PMR

Peter Clemons, członek zarządu Stowarzyszenia TETRA i łączność krytyczna, poinformował o założeniu swojej nowej firmy konsultingowej o nazwie „Quixoticity„. Firma skoncentruje się na obronie interesów branży profesjonalnej łączności radiowej poprzez m.in. zabieganie o zasoby zharmonizowanego widma częstotliwości radiowej w Europie.

 

Clemons chce zwrócić uwagę decydentów na niebezpieczne zachwianie równowagi pomiędzy przydzielaniem częstotliwości radiowych operatorom komercyjnym a służbom bezpieczeństwa publicznego.  Może to stanowić istotną barierę dla dalszego rozwoju przyszłościowych systemów o znaczeniu krytycznym.

Operatorzy komórkowi, jako giganci rynku masowego, oferują co raz to nowsze rozwiązania i technologie mobilne. Podczas gdy sektor bezpieczeństwa publicznego, w tym operatorzy łączności rządowej oraz użytkownicy,  boryka się z ciągłymi problemami kurczących się budżetów i braku środków na inwestycje i unowocześnianie. Ogromnym problemem jest też brak zharmonizowanego widma częstotliwości oraz standardów radiowych, które będę w stanie sprostać znanym i nieznanym zagrożeniom w nadchodzących dziesięcioleciach.

Peter-Clemons-Quxioticity-small.pngPeter Clemons posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze łączności krytycznej. Od wiele lat jest odpowiedzialny za promocję i otwieranie nowych rynków dla systemów opartych na standardzie TETRA. Aktualnie jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia TETRA i komunikacja krytyczna.

 

QUIXOTICITY – The future of critical communications begins today.

Kontakt:
Peter Clemons, Managing Director, Quixoticity Ltd.
Tel. +44-(0)7951-289934
E-mail. peter@quixoticity.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń