Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TC Connect zapewni łączność TETRA szwedzkiemu dostawcy energii

TC Connect zapewni łączność TETRA szwedzkiemu dostawcy energii

Szwedzki integrator systemów TC Connect zwyciężył w rozpisanym przez dostawcę energii Skellefteå Kraft przetargu na zapewnienie zasięgu ogólnokrajowej sieci TETRA Rakel na terenie 17 elektrowni należących do zleceniodawcy.

Skellefteå Kraft jest jednym z największych w Szwecji dostawców energii, działającym także na terenie Finlandii. W jego zakładach energia elektryczna wytwarzana jest z wiatru, wody, paliw kopalnych i biomasy. Zamówienie obejmuje planowanie, instalację, testowanie, pomiary i utrzymanie łączności radiowej.

“Wybraliśmy TC Connect, gdyż zaoferowali oni najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązanie dla Skellefteå Kraft. Firma TC Connect jest także obecna lokalnie poprzez swojego partnera CarCom oraz posiada rozległe doświadczenie i wiedzę w dziedzinie radiokomunikacji. To była wielka zaleta”, powiedział Christer Andersson, kierownik ds. bezpieczeństwa w Skellefteå Kraft. “Cieszymy się na współpracę z TC Connect jako długoterminowym i kompetentnym partnerem który może wspomóc nas w wysiłkach idących w kierunku stworzenia nowoczesnego, ekonomicznego i bezpiecznego rozwiązania łączności dla naszych techników, pracowników i klientów”.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.:  Wikimedia Commons / Henrik Sundbom (na licencji CC BY 3.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń