Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TC Connect zapewni łączność TETRA szwedzkiemu dostawcy energii

TC Connect zapewni łączność TETRA szwedzkiemu dostawcy energii

Szwedzki integrator systemów TC Connect zwyciężył w rozpisanym przez dostawcę energii Skellefteå Kraft przetargu na zapewnienie zasięgu ogólnokrajowej sieci TETRA Rakel na terenie 17 elektrowni należących do zleceniodawcy.

Skellefteå Kraft jest jednym z największych w Szwecji dostawców energii, działającym także na terenie Finlandii. W jego zakładach energia elektryczna wytwarzana jest z wiatru, wody, paliw kopalnych i biomasy. Zamówienie obejmuje planowanie, instalację, testowanie, pomiary i utrzymanie łączności radiowej.

“Wybraliśmy TC Connect, gdyż zaoferowali oni najkorzystniejsze ekonomicznie rozwiązanie dla Skellefteå Kraft. Firma TC Connect jest także obecna lokalnie poprzez swojego partnera CarCom oraz posiada rozległe doświadczenie i wiedzę w dziedzinie radiokomunikacji. To była wielka zaleta”, powiedział Christer Andersson, kierownik ds. bezpieczeństwa w Skellefteå Kraft. “Cieszymy się na współpracę z TC Connect jako długoterminowym i kompetentnym partnerem który może wspomóc nas w wysiłkach idących w kierunku stworzenia nowoczesnego, ekonomicznego i bezpiecznego rozwiązania łączności dla naszych techników, pracowników i klientów”.

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.:  Wikimedia Commons / Henrik Sundbom (na licencji CC BY 3.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń