Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus zmodernizuje sieć TETRA u największego dostawcy energii w Hongkongu

Airbus zmodernizuje sieć TETRA u największego dostawcy energii w Hongkongu

Wspólnie z CSL, największym hongkońskim operatorem komórkowym, firma Airbus Defence and Space rozpoczęła wdrożenie swojego najnowszego rozwiązania łączności TETRA u głównego dostawcy energii w Hongkongu. Niedawno rozpoczęta budowa systemu potrwa cztery lata.

CLP Power Hong Kong Limited obecnie posiada dostarczoną przez CSL sieć obejmującą stacje bazowe, centrale i usługi. Airbus Defence and Space dostarczy natomiast swój system TETRA wykorzystujący najnowszą, opartą o protokół IP infrastrukturę o wysokim poziomie niezawodności. Zaoferuje również CLP możliwość realizowania łączności w technologii LTE a także bezpiecznych usług LTE bazujących na rodzinie produktów Tactilon Suite. Najnowsza łączność zastąpi dotychczasową sieć, także pracującą w standardzie TETRA, która od początku ubiegłej dekady służyła CLP do zdalnego sterowania i monitorowania sieci energetycznej. Zbudowana również przez Airbus Defence and Space, była pierwszą instalacją TETRA działającą w paśmie 800 MHz.

CLP jest dostawcą energii elektrycznej dla ponad 80 procent populacji Hongkongu. Przedsiębiorstwo posiada sieć dystrybucyjną o łącznej długości ponad 14,9 tys. km i przeszło 14,2 tys. podstacji przekazujących energię do około 2,5 mln przyłączy klienckich.

Firma Airbus Defence and Space wdrożyła już szereg sieci TETRA w Hongkongu i Chinach, przede wszystkim dla sektorów bezpieczeństwa publicznego i transportu.

Źródło: www.securelandcommunications.com

O Airbus Defence and Space
Airbus LogoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.


O Secure Land Communications
Firma Secure Land Communication (SLC) działająca w ramach Airbus Defence and Space odpowiedzialna jest za wprowadzanie oraz serwis urządzeń łączności profesjonalnej oraz sieci PMR/LMR bazujących na rozwiązaniach TETRA, TETRAPOL oraz technologii P25. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i urządzeń dla profesjonalnej radiokomunikacji dla klientów na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje również centra powiadamiania ratunkowego. Secure Land Communication jako lider w rozwiązaniach PMR, posiada ponad 280 sieci radiowych w 74 krajach oraz jest największą firmą w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialną za centra powiadamiania ratunkowego 911 (60% rynku), które wykorzystują rozwiązanie VESTA®911 dla obsługi połączeń. Firma SLC zatrudnia około 1700 pracowników w 20 krajach świata.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń