Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Policja sama zapewni sobie łączność na Narodowym

Policja sama zapewni sobie łączność na Narodowym

Jak informuje portal rmf24.pl to nie Narodowe Centrum Sportu poprawiło system łączności na Stadionie Narodowym. To stołeczna policja wstawiła własne urządzenia – dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Władze Warszawy ogłosiły, że na stadionie będzie mógł się odbyć jutro towarzyski mecz Polska-Portugalia – właśnie dzięki temu, że nie ma już problemów z łącznością.

stadion-narodowy-murawa-pilkarska-small.jpg

Wstawienie własnych urządzeń przez policję to rozwiązanie na krótką metę. Instalacja wszystkich systemów, które pozwolą bezpiecznie korzystać ze stadionu, ma natomiast ostatecznie zakończyć się do połowy maja. Dopiero 11 stycznia NCS podpisało umowę firmą RadioPartners, a ta dostała 130 dni na montaż systemu łączności z prawdziwego zdarzenia.

To dziwne, bo już wcześniej było wiadomo, że na Narodowym planowane są piłkarskie imprezy – poza towarzyskim meczem reprezentacji Polski i Portugalii, również mecz o Superpuchar Polski. Tymczasem właśnie dlatego, że policja nie miała na stadionie pełnej łączności, tego ostatniego spotkania przed dwoma tygodniami nie rozegrano.

Ten czas pozwolił na zamontowanie dodatkowych nadajników, na podłączenie do sieci, którą nam udostępniło NCS. 17 lutego przeprowadziliśmy testy łączności, które w stu procentach się powiodły – zapewnia teraz Maciej Karczyński z Komendy Stołecznej Policji. Tak więc główny wkład NCS w poprawę sytuacji to właśnie udostępnienie stadionowej sieci LAN.

Źródło:http://www.rmf24.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń