Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze RadioPartners rozpoczął budowę systemu retransmisyjnego na Stadionie Narodowym

RadioPartners rozpoczął budowę systemu retransmisyjnego na Stadionie Narodowym

Firma RadioPartners rozpoczęła pracę nad budową systemu retransmisyjnego łączności konwencjonalnej VHF, EDACS i TETRA dla policji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Kontrakt z zamawiającym został podpisany 11 stycznia 2012 roku. Od tego czasu Wykonawca ma 130 dni na podpisanie protokołu odbioru końcowego. Do dystrybucji sygnału radiowego zostanie zastosowana nowatorska technologia światłowodowa.

stadion-narodowy-w-warszawie-noca.jpg

Przypominamy, że to właśnie firma RadioPartners wygrała przetarg na „Wykonanie projektu, dostawę urządzeń, wykonanie instalacji i uruchomienie systemu retransmisyjnego dla sygnałów radiowych systemu łączności konwencjonalnej VHF oraz systemów łączności trankingowej UHF EDACS i Tetra wykorzystywanych przez służby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na Stadionie Narodowym w Warszawie”.

Przetarg był dwuetapowy: najpierw zostali wyłonieni potencjalni wykonawcy, którzy dysponują odpowiednim potencjałem technicznym, wiedzą oraz doświadczeniem m.in. zaprojektowaniem i uruchomieniem radiowych systemów retransmisyjnych sygnałów radiowych VHF i/lub UHF o wartości każdego z zamówień, co najmniej 1 mln zł.  Następnie zakwalifikowani wykonawcy zostali poproszeni o złożenie ofert szczegółowych na system retransmisji określony w specyfikacji technicznej.

Firma RadioPartners uzyskała 100 pkt. w konkursie ofert, składając ofertę o wartości 1,7 mln złotych. Druga z kolei oferta firmy Aksel Sp. z o.o. opiewała na kwotę 4,1 mln, dalej Unicom – 9,2 mln i Consortia 9,9 mln zł.

RadioPartners zastosował nowatorską technologię światłowodową do dystrybucji sygnału radiowego, dzięki czemu nie ma konieczności układania wielu kilometrów kabli miedzianych. Od momentu podpisania umowy tj. 11 stycznia, wykonawca ma 130 dni (20 maja 2012 r.) na odbiór końcowy systemu przez zamawiającego.

Źródło: http://www.stadionnarodowy.org.pl , własne

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń