Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wspiera pierwszy w Indiach projekt kolejki jednoszynowej

Sepura wspiera pierwszy w Indiach projekt kolejki jednoszynowej

Indyjska firma Consort Digital Pvt. Ltd, integrator systemów TETRA i partner Sepura, podpisała prestiżowy kontrakt na projekt TETRA: Mumbai Monorail. Jest to pierwszy tego typu projekt kolei jednoszynowej w Indiach finansowany przez Mumbai Metropolitan Region Development Authority.

Nowy, cyfrowy system łączności zostanie zintegrowany z siecią telefoniczną, systemem komunikatów publicznych, łącznością na pokładzie kolejki, scentralizowanymi systemami zapisu i sygnalizacji, i będzie się składał z infrastruktury DAMM TETRA i terminali radiowych Sepura. Nowe rozwiązanie TETRA, jako zdecydowanie wydajniejsze od systemu analogowego, pozwoli na zwiększenie przepustowości  bez  użycia dodatkowych zasobów.

Sepura-Projekt-Mumbai-Monorail

Mobilne terminale radiowe Sepura serii SRG – przewidziane do instalacji na pokładzie kolejki – oferują 10W mocy nadajnika, zapewniając doskonałe połączenie z najbliższymi stacjami bazowymi TETRA w Mumbai, gdzie tor sygnałów może być zakłócany przez zwiększoną gęstość wysokiej zabudowy. Przy wyborze terminali SRG ważną rolę odegrała możliwość obsługi z podwójnej konsoli, każda na jednym końcu kolejki, co pozwoli na ruch w obu kierunkach bez konieczności przenoszenia urządzeń radiowych. Testy terminali radiowych Sepura udowodniły ponadto, że są najlepszym wyborem do pracy w środowisku wysokiego poziomu hałasu ze względu na doskonałą jakość audio.  Firma Constort Digital będzie odpowiedzialna za dostawę, integrację instalacyjną i przekazanie gotowego projektu. Dostarczone zostaną terminale Sepura, które będą zintegrowane z systemem łączności na pokładzie kolejki, tworząc nowoczesne, niezawodne, łatwe w obsłudze i kompletne rozwiązanie łączności pokładowej.

Projekt Mumbai Monorail

Projekt Mumbai Monorail został stworzony do uzupełnienia szybkiego transportu miejskiego, skrócenia czasu dojazdu do przedmieść miasta i rozładowania ruchu w godzinach szczytu. 20-kilometrowa trasa pomiędzy Jacob Circle i Chembur składa się z 1 stacji centralnej i 22 przyjaznych użytkownikowi i objętych ochroną stacji pośrednich. Jego zakończenie przewidywane jest na rok 2011 (pierwsza faza obejmie 2 linie – 19 km i 17 stacji).  Dodatkowo projekt należy do tzw. projektów zielonych i zapewni redukcję emisji dwutlenku węgla, jego konstrukcja nie przysłoni światła słonecznego, a poziom hałasu jest zdecydowanie mniejszy niż w przypadku innych środków transportu.

O firmie SEPURA.

Sepura_logoSEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Bliższe informacje www.sepura.pl


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA W Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl
http://srspolska.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń