Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wspiera pierwszy w Indiach projekt kolejki jednoszynowej

Sepura wspiera pierwszy w Indiach projekt kolejki jednoszynowej

Indyjska firma Consort Digital Pvt. Ltd, integrator systemów TETRA i partner Sepura, podpisała prestiżowy kontrakt na projekt TETRA: Mumbai Monorail. Jest to pierwszy tego typu projekt kolei jednoszynowej w Indiach finansowany przez Mumbai Metropolitan Region Development Authority.

Nowy, cyfrowy system łączności zostanie zintegrowany z siecią telefoniczną, systemem komunikatów publicznych, łącznością na pokładzie kolejki, scentralizowanymi systemami zapisu i sygnalizacji, i będzie się składał z infrastruktury DAMM TETRA i terminali radiowych Sepura. Nowe rozwiązanie TETRA, jako zdecydowanie wydajniejsze od systemu analogowego, pozwoli na zwiększenie przepustowości  bez  użycia dodatkowych zasobów.

Sepura-Projekt-Mumbai-Monorail

Mobilne terminale radiowe Sepura serii SRG – przewidziane do instalacji na pokładzie kolejki – oferują 10W mocy nadajnika, zapewniając doskonałe połączenie z najbliższymi stacjami bazowymi TETRA w Mumbai, gdzie tor sygnałów może być zakłócany przez zwiększoną gęstość wysokiej zabudowy. Przy wyborze terminali SRG ważną rolę odegrała możliwość obsługi z podwójnej konsoli, każda na jednym końcu kolejki, co pozwoli na ruch w obu kierunkach bez konieczności przenoszenia urządzeń radiowych. Testy terminali radiowych Sepura udowodniły ponadto, że są najlepszym wyborem do pracy w środowisku wysokiego poziomu hałasu ze względu na doskonałą jakość audio.  Firma Constort Digital będzie odpowiedzialna za dostawę, integrację instalacyjną i przekazanie gotowego projektu. Dostarczone zostaną terminale Sepura, które będą zintegrowane z systemem łączności na pokładzie kolejki, tworząc nowoczesne, niezawodne, łatwe w obsłudze i kompletne rozwiązanie łączności pokładowej.

Projekt Mumbai Monorail

Projekt Mumbai Monorail został stworzony do uzupełnienia szybkiego transportu miejskiego, skrócenia czasu dojazdu do przedmieść miasta i rozładowania ruchu w godzinach szczytu. 20-kilometrowa trasa pomiędzy Jacob Circle i Chembur składa się z 1 stacji centralnej i 22 przyjaznych użytkownikowi i objętych ochroną stacji pośrednich. Jego zakończenie przewidywane jest na rok 2011 (pierwsza faza obejmie 2 linie – 19 km i 17 stacji).  Dodatkowo projekt należy do tzw. projektów zielonych i zapewni redukcję emisji dwutlenku węgla, jego konstrukcja nie przysłoni światła słonecznego, a poziom hałasu jest zdecydowanie mniejszy niż w przypadku innych środków transportu.

O firmie SEPURA.

Sepura_logoSEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Bliższe informacje www.sepura.pl


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA W Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl
http://srspolska.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń