Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SEPURA rozszerza swoje portfolio prezentując SRB8000, pierwszy moduł radiowy 1,8W

SEPURA rozszerza swoje portfolio prezentując SRB8000, pierwszy moduł radiowy 1,8W

Pod koniec 2010 r. w Cascais, Portugalia, firma Sepura zaprezentowała w czasie konferencji TalkTETRA 2010 nowy produkt SRB8000.

SRB8000 jest to wysokiej wydajności moduł radiowy TETRA, z możliwością transmisji głosu i danych. Jest to elastyczny „napęd” TETRA, gotowy sprostać wymaganiom rozwiązań dostarczanych przez innych producentów. Moduł SRB8000 został zaprojektowany do prostej integracji z produktami innych producentów, dostarczając rozwiązań dla szerokiego zakresu aplikacji, w tym automatycznego odczytu miernika, mobilnego zastosowania komputerów, systemów zarządzania ruchem ulicznym czy telemetrii.

SRB8000 umożliwia aplikacjom innych dostawców przesyłanie i odbiór informacji, używając fonii, wieloszczelinowej pakietowej transmisji danych, CMD, wiadomości statusowych i SDS.

Moduł SRB8000 jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi infrastrukturami TETRA, a oferując funkcję Air Interface Encryption, umożliwia produktom innych dostawców pracę w bezpiecznej sieci TETRA. Regulowana moc RF do 1.8W w trybach trankingowym i Direct, zapewnia niezawodną łączność oraz rozszerza jej zasięg poza zakres terminali radiowych konkurencji.

Po raz pierwszy integratorzy systemu mogą w prosty sposób dodać możliwości stwarzane przez system TETRA i dokonywać łączności używając prostych standardowych komend AT, przesyłając wiadomości tekstowe typu Status lub SDS, jak również otwierać połączenia pakietowej transmisji danych, umożliwiając łączność z sieciami Internet i intranet lub nawet inicjować i odpowiadać na wywołania fonią.

Mając na względzie rozwijający się rynek TETRA, produkt SRB8000 jest skierowany do dostawców specjalistycznych rozwiązań i integratorów systemów, których klientami są: min. Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe oraz dostawców rozwiązań transmisji danych dla sektorów transportu i usług komunalnych.
SRB8000_Sepura_radio_TETRA
Mark Barnby, Senior Product Manager w firmie Sepura skomentował: „SRB8000 to czwarty  nowy produkt, który Sepura wypuściła na rynek w 2010 roku. Został zaprojektowany tak, aby umożliwić  producentom tabletów PC i dostawcom rozwiązań transmisji danych i telemetrii ekonomiczne i łatwe dodanie 1.8W narzędzia TETRA do swoich produktów. Jest to doskonały dodatek do portfolio produktów Sepura i kolejny, doskonały przykład reakcji na potrzeby rynku i naszych klientów. Tak jak wszystkie nasze produkty, moduł SRB8000 jest w 100% kompatybilny z aktualnymi narzędziami do programowania, zapewniając użytkownikom wykorzystanie dotychczasowych inwestycji i redukcję kosztów całkowitych”.

Pobierz specyfikację SRB8000 (En): pdf-icon_smallSEPURA_SCR117_SRB8000_Eng_Tech_Specification.pdf

O firmie SEPURA. 

Sepura_logo

SEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Bliższe informacje www.sepura.pl


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA W Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl
http://srspolska.pl/

 

źródło: http://www.sepura.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń