Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

Firma Sepura rozszerzyła współpracę z National Wireless, australijskim dostawcą rozwiązań łączności radiowej. To posunięcie, podobnie jak przejęcie w 2012 roku austriackiego przedsiębiorstwa produkującego infrastrukturę TETRA, 3T Communications, utwierdza status firmy Sepura jako dostawcy kompletnych rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym.

Partnerstwo obydwu przedsiębiorstw trwa od 2006 roku, kiedy to firma Sepura wybrała National Wireless na swojego partnera na obszar Australii i rozpoczęła skupianie swojej działalności wokół standardu TETRA, czyniąc wdrażanie indywidualnie projektowanych systemów swoją specjalnością. Od tego czasu, firma National Wireless dostarczyła i wdrożyła w Australii wiele różnego rodzaju systemów i sieci TETRA, dla tak różnych sektorów, jak górnictwo, obrona, energetyka i szkolnictwo wyższe.

“Z zadowoleniem obserwowaliśmy znaczący wzrost w Australii i Nowej Zelandii, w miarę jak użytkownicy stawali się coraz bardziej świadomi korzyści płynących z technologii TETRA,” powiedział Terence Ledger, dyrektor regionalny ds. regionu Azji i Pacyfiku w firmie Sepura. “Rozszerzenie partnerstwa z National Wireless wykorzystuje obszary specjalizacji każdej z naszych firm i jest logicznym krokiem zarówno dla lokalnego rynku, jak i dla firmy Sepura jako dostawcy kompletnych rozwiązań łączności.”

“Ten postęp jest idealnym sposobem na przypieczętowanie 20-tej rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa,” dodał Peter Beurle, dyrektor zarządzający National Wireless. “Nie tylko potwierdza on nasze przejście z technologii analogowej na cyfrową, lecz także pozwala nam zaoferować prawdziwe, kompletne rozwiązanie łączności TETRA dla naszych klientów.”

Źródło: sepura.com Fot.: flickr.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń