Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

Sepura rozszerza współpracę z National Wireless

Firma Sepura rozszerzyła współpracę z National Wireless, australijskim dostawcą rozwiązań łączności radiowej. To posunięcie, podobnie jak przejęcie w 2012 roku austriackiego przedsiębiorstwa produkującego infrastrukturę TETRA, 3T Communications, utwierdza status firmy Sepura jako dostawcy kompletnych rozwiązań łączności o znaczeniu krytycznym.

Partnerstwo obydwu przedsiębiorstw trwa od 2006 roku, kiedy to firma Sepura wybrała National Wireless na swojego partnera na obszar Australii i rozpoczęła skupianie swojej działalności wokół standardu TETRA, czyniąc wdrażanie indywidualnie projektowanych systemów swoją specjalnością. Od tego czasu, firma National Wireless dostarczyła i wdrożyła w Australii wiele różnego rodzaju systemów i sieci TETRA, dla tak różnych sektorów, jak górnictwo, obrona, energetyka i szkolnictwo wyższe.

“Z zadowoleniem obserwowaliśmy znaczący wzrost w Australii i Nowej Zelandii, w miarę jak użytkownicy stawali się coraz bardziej świadomi korzyści płynących z technologii TETRA,” powiedział Terence Ledger, dyrektor regionalny ds. regionu Azji i Pacyfiku w firmie Sepura. “Rozszerzenie partnerstwa z National Wireless wykorzystuje obszary specjalizacji każdej z naszych firm i jest logicznym krokiem zarówno dla lokalnego rynku, jak i dla firmy Sepura jako dostawcy kompletnych rozwiązań łączności.”

“Ten postęp jest idealnym sposobem na przypieczętowanie 20-tej rocznicy powstania naszego przedsiębiorstwa,” dodał Peter Beurle, dyrektor zarządzający National Wireless. “Nie tylko potwierdza on nasze przejście z technologii analogowej na cyfrową, lecz także pozwala nam zaoferować prawdziwe, kompletne rozwiązanie łączności TETRA dla naszych klientów.”

Źródło: sepura.com Fot.: flickr.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń