Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura kontynuuje współpracę z malezyjskimi lotniskami

Sepura kontynuuje współpracę z malezyjskimi lotniskami

Spółka Malaysia Airports Holdings Berhad (MAHB), zarządzające większością malezyjskich portów lotniczych, podpisało porozumienie z Comintel, lokalnym partnerem firmy Sepura. Jego celem jest umocnienie relacji pomiędzy wszystkimi trzema przedsiębiorstwami i położenie fundamentów pod przyszłą współpracę.

Firma Sepura w 2012 roku otrzymała zlecenie zbudowania kompleksowego systemu łączności TETRA na czterech międzynarodowych lotniskach w Malezji: KLIA, Penang, Kuching i Kota Kinabalu. Instalacją infrastruktury Sepura i uruchomieniem systemu zajął się Comintel. Sieć łączności liczyła wówczas ponad 1000 terminali.

„Spółka MAHB jest zadowolona z nawiązania strategicznego partnerstwa z firmami Sepura i Comintel w celu dalszego ulepszania rozwiązania łączności w naszych portach lotniczych”, powiedział YBhg. Dato’ Abd Hamid Mohd Ali, dyrektor operacyjny MAHB. „Wybraliśmy kompleksowe rozwiązanie łączności firmy Sepura mając na uwadze jeden główny cel — osiągnięcie większej wydajności poprzez scentralizowanie zarządzania zasobami wszystkich lotnisk. Od czasu jego wdrożenia, nowe rozwiązanie ulepszyło już wrażenie naszych klientów i zwiększyło bezpieczeńśtwo pasażerów oraz załogi naszych portów lotniczych”.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń