Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura kontynuuje współpracę z malezyjskimi lotniskami

Sepura kontynuuje współpracę z malezyjskimi lotniskami

Spółka Malaysia Airports Holdings Berhad (MAHB), zarządzające większością malezyjskich portów lotniczych, podpisało porozumienie z Comintel, lokalnym partnerem firmy Sepura. Jego celem jest umocnienie relacji pomiędzy wszystkimi trzema przedsiębiorstwami i położenie fundamentów pod przyszłą współpracę.

Firma Sepura w 2012 roku otrzymała zlecenie zbudowania kompleksowego systemu łączności TETRA na czterech międzynarodowych lotniskach w Malezji: KLIA, Penang, Kuching i Kota Kinabalu. Instalacją infrastruktury Sepura i uruchomieniem systemu zajął się Comintel. Sieć łączności liczyła wówczas ponad 1000 terminali.

„Spółka MAHB jest zadowolona z nawiązania strategicznego partnerstwa z firmami Sepura i Comintel w celu dalszego ulepszania rozwiązania łączności w naszych portach lotniczych”, powiedział YBhg. Dato’ Abd Hamid Mohd Ali, dyrektor operacyjny MAHB. „Wybraliśmy kompleksowe rozwiązanie łączności firmy Sepura mając na uwadze jeden główny cel — osiągnięcie większej wydajności poprzez scentralizowanie zarządzania zasobami wszystkich lotnisk. Od czasu jego wdrożenia, nowe rozwiązanie ulepszyło już wrażenie naszych klientów i zwiększyło bezpieczeńśtwo pasażerów oraz załogi naszych portów lotniczych”.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń