Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura uruchamia program praktyk dla inżynierów

Sepura uruchamia program praktyk dla inżynierów

Firma Sepura uruchomiła nowy program praktyk, którego celem jest pomoc w rozwijaniu talentów. Program, w ramach którego pierwsi praktykanci zostaną przyjęci w styczniu 2013 roku, jest kluczowym elementem zaangażowania firmy Sepura w inwestowanie w całościowy rozwój przedsiębiorstwa oraz w ludzi potrzebnych, aby ten rozwój zapewnić.

Praktyki, prowadzone we współpracy z Cambridge Regional College (CRC), będą polegać głównie na szkoleniu inżynierów do wykonywania szeregu różnych zadań składających się na proces opracowywania produktu. Wybrani praktykanci spędzą cztery godziny tygodniowo w głównej siedzibie firmy Sepura w Cambridge, gdzie będą zajmować się przede wszystkim zdobywaniem praktycznego doświadczenia. Będą także przez jeden dzień tygodniowo uczyć się w CRC, konsolidując to doświadczenie z wiedzą teoretyczną, która również jest kluczowa w pracy inżyniera.

Ten program zapewni wybranym praktykantom godną pozazdroszczenia okazję do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania doświadczenia w rzeczywistych warunkach,” powiedział Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura. „Będą również pomagać naszej firmie w projektowaniu i testowaniu przyszłych generacji wiodących na rynku rozwiązań łączności cyfrowej, więc jest to znakomity program dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką.”

 

Źródło: sepura.com

 

Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń