Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Po pomyślnym przejściu procesu certyfikacyjnego, firma RadLink Communications oficjalnie otrzymała status centrum serwisowego Sepura na obszar Australii i Nowej Zelandii. Umacnia to globalną sieć punktów serwisowych firmy Sepura, której celem jest poprawianie lokalnego wsparcia dla jej wiodącej na rynku serii radiotelefonów cyfrowych TETRA.

Nowe centrum serwisowe zredukuje czas trwania napraw i koszty transportu, zapewniając jednocześnie zgodność z zasadami gwarancji firmy Sepura oraz rygorystycznymi standardami jakości. Przyznanie certyfikatu potwierdza umiejętności zespołu technicznego RadLink oraz daje klientom efektywny i godny zaufania serwis na obszarze Australii i Nowej Zelandii.

Doug Bowden, starszy menedżer rozwoju biznesu w firmie Sepura, skomentował: „Doświadczyliśmy znacznego wzrostu w tym regionie i sądzimy, że uruchomienie tego centrum serwisowego będzie skutkowało dużo lepszymi możliwościami napraw, co wspomoże nasze ciągłe zaangażowanie w dawanie pełnej satysfakcji naszym klientom.”

Scott Manson, kierownik projektów w RadLink Communications, skonkludował: „Jest to niewątpliwa korzyść dla klientów. Gruntowny proces certyfikacji firmy Sepura gwarantuje, że wciąż będą oni doświadczać wysokiego poziomu kompetencji w znajdowaniu usterek i naprawach, lecz teraz będzie to w zasięgu ich ręki.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń