Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Po pomyślnym przejściu procesu certyfikacyjnego, firma RadLink Communications oficjalnie otrzymała status centrum serwisowego Sepura na obszar Australii i Nowej Zelandii. Umacnia to globalną sieć punktów serwisowych firmy Sepura, której celem jest poprawianie lokalnego wsparcia dla jej wiodącej na rynku serii radiotelefonów cyfrowych TETRA.

Nowe centrum serwisowe zredukuje czas trwania napraw i koszty transportu, zapewniając jednocześnie zgodność z zasadami gwarancji firmy Sepura oraz rygorystycznymi standardami jakości. Przyznanie certyfikatu potwierdza umiejętności zespołu technicznego RadLink oraz daje klientom efektywny i godny zaufania serwis na obszarze Australii i Nowej Zelandii.

Doug Bowden, starszy menedżer rozwoju biznesu w firmie Sepura, skomentował: „Doświadczyliśmy znacznego wzrostu w tym regionie i sądzimy, że uruchomienie tego centrum serwisowego będzie skutkowało dużo lepszymi możliwościami napraw, co wspomoże nasze ciągłe zaangażowanie w dawanie pełnej satysfakcji naszym klientom.”

Scott Manson, kierownik projektów w RadLink Communications, skonkludował: „Jest to niewątpliwa korzyść dla klientów. Gruntowny proces certyfikacji firmy Sepura gwarantuje, że wciąż będą oni doświadczać wysokiego poziomu kompetencji w znajdowaniu usterek i naprawach, lecz teraz będzie to w zasięgu ich ręki.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń