Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Sepura uruchamia centrum serwisowe na obszar Australii i Nowej Zelandii

Po pomyślnym przejściu procesu certyfikacyjnego, firma RadLink Communications oficjalnie otrzymała status centrum serwisowego Sepura na obszar Australii i Nowej Zelandii. Umacnia to globalną sieć punktów serwisowych firmy Sepura, której celem jest poprawianie lokalnego wsparcia dla jej wiodącej na rynku serii radiotelefonów cyfrowych TETRA.

Nowe centrum serwisowe zredukuje czas trwania napraw i koszty transportu, zapewniając jednocześnie zgodność z zasadami gwarancji firmy Sepura oraz rygorystycznymi standardami jakości. Przyznanie certyfikatu potwierdza umiejętności zespołu technicznego RadLink oraz daje klientom efektywny i godny zaufania serwis na obszarze Australii i Nowej Zelandii.

Doug Bowden, starszy menedżer rozwoju biznesu w firmie Sepura, skomentował: „Doświadczyliśmy znacznego wzrostu w tym regionie i sądzimy, że uruchomienie tego centrum serwisowego będzie skutkowało dużo lepszymi możliwościami napraw, co wspomoże nasze ciągłe zaangażowanie w dawanie pełnej satysfakcji naszym klientom.”

Scott Manson, kierownik projektów w RadLink Communications, skonkludował: „Jest to niewątpliwa korzyść dla klientów. Gruntowny proces certyfikacji firmy Sepura gwarantuje, że wciąż będą oni doświadczać wysokiego poziomu kompetencji w znajdowaniu usterek i naprawach, lecz teraz będzie to w zasięgu ich ręki.”

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń