Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ponad 800 radiotelefonów Sepura dla przedsiębiorstwa górniczego z Australii

Ponad 800 radiotelefonów Sepura dla przedsiębiorstwa górniczego z Australii

Radlink, australijski partner firmy Sepura, otrzymał kontrakt na rozbudowę systemu TETRA na potrzeby długodystansowej linii kolejowej należącej do przedsiębiorstwa górniczego Fortescue Metals Group. Częścią zamówienia była dostawa ponad 800 radiotelefonów TETRA firmy Sepura.

Wykorzystywany przez FMG system TETRA powstał w 2010 roku, po pomyślnym przeprowadzeniu pilotażowego wdrożenia w kopalni Christmas Creek, położonej w regionie Pibara w stanie Australia Zachodnia. Firma Radlink rozszerzyła go o 24 strefy rozmieszczone wzdłuż 400 km linii kolejowych.

Scott Manson z firmy Radlink skomentował: “Firma FMG zdecydowała się rozszerzyć system TETRA na swoją długodystansową linię towarową, gdyż technologia TETRA jest w stanie spełnić jej potrzeby łączności głosowej i transmisji danych. FMG wybrała radiotelefony TETRA, ponieważ z nawiązką sprostały one wymaganiom dotyczącym zasięgu i wydajności systemu. W szczególności, terminale wyczerpująco spełniły wymagania australijskiego przedsiębiorstwa górniczego co do bezpieczeństwa pracowników i informacji, za sprawą funkcji takich, jak man-down oraz gwarantowanym poziomom uwierzytelniania.”

Doug Bowden, starszy menedżer ds. rozwoju biznesowego w firmie Sepura, skomentował: „Decyzja FMG jest nie tylko innowacyjna, ale również świadczy o partnerstwie pomiędzy naszymi organizacjami i sprawności naszych radiotelefonów TETRA. W ostatnich dwóch latach byliśmy świadkami popularyzacji technologii TETRA w sektorze wydobywczym w Australii, Europie, a także Ameryce i sądzę, że Sepura odegrała znaczącą rolę w stymulacji tego wzrostu.”

Źródło: www.sepura.com Fot.: Wikimedia Commons / Calistemon (na licencji CC BY-SA 3.0)

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń