Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wiodącym dostawcą sprzętu TETRA dla australijskiego górnictwa

Sepura wiodącym dostawcą sprzętu TETRA dla australijskiego górnictwa

Przez ostatnie lata standard TETRA znacznie zyskał na popularności w przemyśle górniczym na całym świecie. Firma Sepura odegrała dużą rolę w promowaniu tej technologii w tym sektorze gospodarczym, a w szczególności na rynku australijskim.

Sepura wiodącym dostawcą sprzętu TETRA dla australijskiego górnictwa

W niecały rok udało się bowiem tej firmie podpisać kontrakty z dziewięcioma przedsiębiorstwami górniczymi: Gorgon, Fortescue, Rio Tinto, BHP Mount Arthur, Ravensworth, Xstrata Newlands, Gindalbi Karara, Kanmantoo i Tempco. Wszystkie te przedsiębiorstwa niedawno przeszły na łączność cyfrową TETRA z wykorzystaniem sprzętu firmy Sepura.

Wytrzymałość i solidność wykonania terminali TETRA Sepury w dużej mierze przyczyniły się do sukcesu tej firmy w australijskim przemyśle górniczym. Górnicy pracują w bardzo trudnym środowisku, dlatego też ich sprzęt łączności musi być przystosowany do pracy w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

* Man-Down – Funkcja ta polega na aktywowaniu alarmu jeżeli radiotelefon pozostaje w pozycji horyzontalnej przez zaprogramowany czas. Jeśli użytkownik radiotelefonu nie wyłączy alarmu, wówczas automatycznie inicjowane jest połączenie alarmowe a na pulpicie dyspozytora aktywuje się alarm.

Przenośne radiotelefony firmy Sepura posiadają bardzo precyzyjną funkcję Man-Down*. Ponadto oferują wysoką jakość dźwięku. Cechy te są bardzo pożądane w przemyśle górniczym, w którym praca odbywa się przeważnie w hałaśliwych warunkach, a pracownicy często wykonują swoje zadania w pojedynkę. Zaawansowana funkcja GPS i zwiększona moc nadajnika (1,8W) dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa górników.

Coraz większa obecność technologii TETRA w sektorze górniczym świadczy o rosnącej popularności tego standardu w zastosowaniach innych niż bezpieczeństwo publiczne. Liczba podmiotów komercyjnych, które doceniają zalety standardu TETRA i radiotelefonów Sepura stale zwiększa się.

Kenneth Hubner, dyrektor ds. sprzedaży w firmie Sepura, oświadczył: „Staramy się powtórzyć nasz australijski sukces w innych regionach świata. Jesteśmy przekonani, że niedawno podpisany kontrakt z niemieckim przedsiębiorstwem górniczym MIBRAG pozwoli zwiększyć udział naszej firmy na rynku łączności TETRA dla prywatnych firm w Europie i na innych kontynentach”.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń