Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura ULTRA CSM - mikrofonogłośnik do zadań specjalnych

Sepura ULTRA CSM – mikrofonogłośnik do zadań specjalnych

Firma Sepura ogłosiła wprowadzenie przełomowego akcesorium do radiotelefonów TETRA — mikrofonogłośnika ULTRA CSM kompatybilnego z seriami STP8000 i STP9000. Jego wytrzymała i szczelna (stopień ochrony IP67) konstrukcja umożliwia pracę w najcięższych nawet warunkach, zapewniając ponadprzeciętną jakość audio. Mikrofonogłośnik może być obsługiwany w rękawicach i przy słabym oświetleniu.

ULTRA CSM opracowano tak, aby sprostał wymaganiom użytkowników pracujących w najbardziej nieprzyjaznych środowiskach, takich jak strażaków i górników. Urządzenie posiada wytrzymałą obudowę z samogasnącego poliwęglanu (palność V-0 wg standardu UL 94), dzięki której może funkcjonować w bardzo wysokich temperaturach.

Mikrofonogłośnik, oprócz dwóch przycisków PTT: przedniego i bocznego zabezpieczonych przed przypadkowym wciśnięciem, posiada 15-pozycyjny przełącznik obrotowy do przełączania radiotelefonu pomiędzy grupami rozmównymi, przycisk alarmowy, programowalne przyciski funkcyjne i przyciski regulacji głośności. Jest również dostępne złącze Nexus do zestawów pracujących w pół- i pełnym dupleksie oraz złącze słuchawkowe 3,5 mm. Wbudowana dioda LED umożliwia szybkie zlokalizowanie użytkownika w razie wypadku.

John Drewnicki, menedżer produktu w firmie Sepura, skomentował: „Jesteśmy niezwykle dumni z naszego najnowszego, światowej klasy akcesorium radiowego. Ma ono wiele zaawansowanych funkcji, poza łatwością użytkowania i znakomitą jakością dźwięku. Ten produkt, w całości opracowany w firmie Sepura, stanowi znaczną innowację, szczególnie w kwestii transmisji dźwięku i sprawności działania przy opadach atmosferycznych. ULTRA CSM to naprawdę unikatowy i bezkonkurencyjny produkt na dzisiejszym rynku”.

Źródło: www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń