Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze PMRExpo 2015: Sepura zaprezentowała nowy mikrofonogłośnik IP67

PMRExpo 2015: Sepura zaprezentowała nowy mikrofonogłośnik IP67

SEPURA podczas tegorocznych targów PMRExpo w Kolonii w Niemczech, zaprezentowała nowy model mikrofonogłośnika IP67 jako urządzenie przystosowanie do działania w dowolnych warunkach atmosferycznych. Targi odbyły się w dniach 24-26 listopad 2015 roku. Nowy model mikrofonogłośnika IP67 sRSM kompatybilny jest z radiotelefonami SEPURA serii STP oraz SC20. Saksonia, jeden z Landów w Niemczech zamówił aż 16 000 tego typu urządzeń dla zespołów tamtejszej straży pożarnej.

Według firmy, specjalnie skonstruowana, mała oraz lekka obudowa czyni urządzenie bardzo odpornym na zmieniające się warunki w środowisku, zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz ochronę przed niekorzystnym działaniem deszczu – zapewniony jest głośny, wyraźny dźwięk nawet podczas bardzo intensywnych opadów.

Sepura-mikrofonoglosnik-IP67-sRSM-wwwMikrofon kompatybilny jest z radiotelefonami firmy SEPURA z serii STP oraz SC20. Ergonomiczny kształt nie przeszkadza w użytkowaniu mikrofonu w rękawicach czy przy słabym oświetleniu. W nawiązaniu do idei zapewnienia bezpieczeństwa publicznego, mając na uwadze wysoką pozycję produktu na rynku, niemiecki land – Saksonia zamówił 16 tysięcy tego typu urządzeń dla użytku przez jednostki straży pożarnej w całym regionie.

John Drewnicki, menedżer ds. produktu firmy Sepura skomentował „sRSM jest wysokiej klasy akcesorium dla radiotelefonów, oferującym dużo lepszą wydajność bez pogorszenia łatwej obsługi oraz wysokiej jakości dźwięku ”.

Zaprojektowany przez inżynierów firmy Sepura mikrofonogłośnik odznacza się na tle konkurencji wysokiej jakości transmisją dźwięku nawet podczas bardzo złych warunków atmosferycznych. Pozwala to na bezproblemowe zastosowanie urządzenia w różnych sektorach w tym, straży pożarnej, policji czy w górnictwie.

Hooman Safaie, dyrektor regionalny w firmie Sepura skomentował „Po zamówieniu 750 terminali ATEX oraz akcesoriami, land Saksonii po raz kolejny zaprezentował ufność dla produktów firmy Sepura. Potwierdza to nasze sukcesy w dostarczaniu innowacyjnych produktów połączonych z niezawodnymi rozwiązaniami, które dzień po dniu stawiają czoła wyzwaniom podczas sytuacji kryzysowych na całym świecie”.


Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń