Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze PMRExpo 2015: Sepura zaprezentowała nowy mikrofonogłośnik IP67

PMRExpo 2015: Sepura zaprezentowała nowy mikrofonogłośnik IP67

SEPURA podczas tegorocznych targów PMRExpo w Kolonii w Niemczech, zaprezentowała nowy model mikrofonogłośnika IP67 jako urządzenie przystosowanie do działania w dowolnych warunkach atmosferycznych. Targi odbyły się w dniach 24-26 listopad 2015 roku. Nowy model mikrofonogłośnika IP67 sRSM kompatybilny jest z radiotelefonami SEPURA serii STP oraz SC20. Saksonia, jeden z Landów w Niemczech zamówił aż 16 000 tego typu urządzeń dla zespołów tamtejszej straży pożarnej.

Według firmy, specjalnie skonstruowana, mała oraz lekka obudowa czyni urządzenie bardzo odpornym na zmieniające się warunki w środowisku, zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz ochronę przed niekorzystnym działaniem deszczu – zapewniony jest głośny, wyraźny dźwięk nawet podczas bardzo intensywnych opadów.

Sepura-mikrofonoglosnik-IP67-sRSM-wwwMikrofon kompatybilny jest z radiotelefonami firmy SEPURA z serii STP oraz SC20. Ergonomiczny kształt nie przeszkadza w użytkowaniu mikrofonu w rękawicach czy przy słabym oświetleniu. W nawiązaniu do idei zapewnienia bezpieczeństwa publicznego, mając na uwadze wysoką pozycję produktu na rynku, niemiecki land – Saksonia zamówił 16 tysięcy tego typu urządzeń dla użytku przez jednostki straży pożarnej w całym regionie.

John Drewnicki, menedżer ds. produktu firmy Sepura skomentował „sRSM jest wysokiej klasy akcesorium dla radiotelefonów, oferującym dużo lepszą wydajność bez pogorszenia łatwej obsługi oraz wysokiej jakości dźwięku ”.

Zaprojektowany przez inżynierów firmy Sepura mikrofonogłośnik odznacza się na tle konkurencji wysokiej jakości transmisją dźwięku nawet podczas bardzo złych warunków atmosferycznych. Pozwala to na bezproblemowe zastosowanie urządzenia w różnych sektorach w tym, straży pożarnej, policji czy w górnictwie.

Hooman Safaie, dyrektor regionalny w firmie Sepura skomentował „Po zamówieniu 750 terminali ATEX oraz akcesoriami, land Saksonii po raz kolejny zaprezentował ufność dla produktów firmy Sepura. Potwierdza to nasze sukcesy w dostarczaniu innowacyjnych produktów połączonych z niezawodnymi rozwiązaniami, które dzień po dniu stawiają czoła wyzwaniom podczas sytuacji kryzysowych na całym świecie”.


Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń