Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze SRS Polska zaprasza na Europoltech 2015

SRS Polska zaprasza na Europoltech 2015

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia najważniejszej imprezy branżowej dostawców rozwiązań dla Służb Policyjnych i Formacji Bezpieczeństwa Państwa, jaką są Targi EUROPOLTECH, które odbędą się w dniach 15–17 kwietnia 2015 r. na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI.

Firma SRS Polska Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor marki Sepura w Polsce, zaprezentuje m.in. rozwiązania radiokomunikacyjne i teleinformatyczne z zakresu :

  • terminali przenośnych, przewoźnych i stacjonarnych działających w standardzie TETRA i DMR,
  • infrastruktury wchodzącej w skład sieci TETRA i DMR,
  • systemów dyspozytorskich,
  • kompletnego systemu kamuflowanego opartego na terminalu SEPURA SRC3300,
  • szeroki zakres dedykowanych akcesoriów,
  • systemu do lokalizacji wewnątrz pomieszczeń STProtect.

SRS POLSKA SP Z O.O. będzie również uczestniczyć w konferencji teleinformatycznej organizowanej przez Biuro Łączności i Informatyki Komendy Głównej Policji „Cyfrowa łączność radiowa służb bezpieczeństwa publicznego dzisiaj i jutro – rozwój systemów i usług” gdzie wygłosi prelekcje na temat rozwiązań firmy SEPURA wspierających procesy wymiany informacji w ramach standardu TETRA.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na pytania związane z praktycznymi aspektami związanymi z profesjonalną radiokomunikacją.

Źródło: SRS Polska

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń