Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura świętuje udany rok na rosyjskim rynku

Sepura świętuje udany rok na rosyjskim rynku

Sepura-Gamma-TETRA-Glonas-system-small.jpgNa początku nowego roku Sepura świętuje sukcesy odniesione w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw, między innymi można wymienić znaczny postęp, jaki osiągnęła wspólnie z RIC-Systems na rynku rosyjskim. Od czasu zawarcia porozumienia 3 lata temu, Sepura i RIC-Systems ściśle współpracowały nad rozwinięciem rynku łączności cyfrowej TETRA w Rosji, co zaowocowało świetnymi wynikami.

Bliska współpraca pomiędzy Sepura i RIC-Systems doprowadziła do wprowadzenia na rynku rosyjskim radiotelefonów marki Gamma obsługujących zarówno system łączności cyfrowej TETRA jak i GLONASS (Globalny Nawigacyjny System Satelitarny – analogiczny do GPS), który obsługiwany jest przez Rosyjską Agencję Kosmiczną. Oficjalna prezentacja marki odbyła się na targach Svyaz Expo Comm w Moskwie w maju 2011 roku. W ramach tego wydarzenia, Sepura i RIC-Systems podpisały oficjalne porozumienie, które formalnie ustanowiło między nimi ścisłą współpracę. Głównym jego celem jest rozwój rozwiązań, sprzętu i usług obsługiwanych zarówno przez Glonass, jak i TETRA, przeznaczonych na rynek rosyjski.

Udane debiut obsługiwanych przez Glonass rediotelefonów Gamma, posługujących się systemem TETRA, doprowadził do tego, że RIC-Systems i spółka matka Radiotel dokonały pierwszej niezwykle istotnej dostawy w ilości 1.500 sztuk, które mają być używane podczas Igrzysk Olimpisjkich w Soczi w 2014 roku. (Czytaj artykuł Jak to się robi w Rosji, o budowie sieci TETRA na potrzeby Olimpiady).

Sepura, również we współpracy z RIC-Systems, uruchomiła w Rosji centrum serwisowe dla urządzeń Sepura i Gamma. Jest to kolejny element istniejącej już ogólnoświatowej sieci serwisowej Sepura, który ma na celu dalszą poprawę jakości usług oferowanych rosyjskim konsumentom. Centrum serwisowe zredukuje czas naprawy i koszty przewozu, oferując obsługę w miejscowym języku na najwyższym poziomie.

„Najwyższej jakości obsługa klienta, zapewniająca mu całkowitą satysfakcję jest dla nas priorytetem. Jest to równie istotne jak zrozumienie potrzeb naszych klientów i zapewnienie niezbędnych rozwiązań dotyczących tworzenia najnowocześniejszych produktów. Nasze centra serwisowe podejmują wszelkie starania, aby ten cel osiągnąć.” – mówi Kasper Barfoed, Dyrektor Regionalny Sepura.

Ponadto dodaje: „Sepura jest zaangażowana w rosyjski rynek i nadal będzie udzielać wsparcia dla postępującego przechodzenia z łączności analogowej na cyfrową. Nasze partnerstwo z RIC-Systems już pozwoliło nam na osiągnięcie imponujących rezultatów. Jesteśmy zdeterminowani, aby utrzymać wysoki poziom obsługi dla coraz większej liczby klientów z różnych branż oraz kontynuować współpracę techniczną umożliwiającą naszym urządzeniom TETRA korzystanie z przełomowych osiągnięć rosyjskiej technologii.”

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni z naszej współpracy z firmą Sepura. Jakość ich produktów i poziom obsługi umożliwiły nam pozyskanie nowych klientów na rosyjskim rynku. Odnośnie naszej przyszłej współpracy jesteśmy nastawieni optymistycznie. Ten przykład znakomicie odzwierciedla fakt, że dwie tak profesjonalne i wyspecjalizowane organizacje potrafią połączyć siły i udanie zaspokajać rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania dotyczące cyfrowych urządzeń PMR na rosyjskim rynku.” – podsumowuje Aleksey Kozhemayko, Dyrektor RIC-Systems.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń