Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura potwierdza wiodącą pozycję na rynku TETRA w Niemczech

Sepura potwierdza wiodącą pozycję na rynku TETRA w Niemczech

Sepura-STP8X-ATEX-TETRA-RadioNiemiecki partner firmy Sepura, Selectric Nachrichten Systeme GmbH, otrzymał kontrakt na dostarczenie 7200 radiotelefonów TETRA Sepura dla Dolnej Saksonii, potwierdzając wiodącą pozycję firmy Sepura na niemieckim rynku.

Umowa obejmuje także dostarczenie radiotelefonów ręcznych TETRA STP8X, najsolidniejszych i najodporniejszych ręcznych radiotelefonów TETRA ATEX/IECEX dostępne obecnie na rynku. Potwierdzeniem tego jest fakt, że STP8X to jedyny iskrobezpieczny radiotelefon z klasą odporności IP67 i jedyny radiotelefon zgodny z najnowszą, szóstą wersją specyfikacji ATEX i IECEX.

Jako że 15 spośród 16 niemieckich krajów związkowych zamówiło radiotelefony do sieci BOS-net, Sepura i Selectric objęły w wiodącą pozycję na niemieckim rynku TETRA – największym na świecie.

„Jesteśmy dumni z podtrzymywania naszych silnych relacji z szefostwem niemieckiej policji. Relacje te szybko staja się prawdziwie pokazowym osiągnięciem dla nas, jak i również dla ogólnoświatowego rynku TETRA. To pozwala firmie Sepura zademonstrować, jak bardzo nasze bezpieczne, odporne i niezawodne radiotelefony nadają się do zastosowania w sytuacjach, w których akceptowalna jest jedynie najlepsza łączność,” powiedział Kasper Barfoed, dyrektor regionalny w firmie Sepura.

Hendrik Pieper, dyrektor zarządzający Selectric Nachrichten Systeme GmbH, dodaje: „Jest to trzeci kontrakt na dostawę radiotelefonów TETRA udzielony przez władze Dolnej Saksonii. My uzyskaliśmy pierwszy z nich – jeden z pierwszych kontraktów na BOS. Tak więc, „ponowne” zdobycie tak prestiżowego klienta jest szczególnie satysfakcjonujące, tym bardziej, że władze Dolnej Saksonii podjęły tę decyzję po przeprowadzeniu analizy porównawczej radiotelefonów Sepury i produktów konkurencji. Ten sukces jest kolejnym dowodem na wybitną jakość oferty firm Selectric/Sepura.”

Źródło: http://www.sepura.com/

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń