Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura potwierdza wiodącą pozycję na rynku TETRA w Niemczech

Sepura potwierdza wiodącą pozycję na rynku TETRA w Niemczech

Sepura-STP8X-ATEX-TETRA-RadioNiemiecki partner firmy Sepura, Selectric Nachrichten Systeme GmbH, otrzymał kontrakt na dostarczenie 7200 radiotelefonów TETRA Sepura dla Dolnej Saksonii, potwierdzając wiodącą pozycję firmy Sepura na niemieckim rynku.

Umowa obejmuje także dostarczenie radiotelefonów ręcznych TETRA STP8X, najsolidniejszych i najodporniejszych ręcznych radiotelefonów TETRA ATEX/IECEX dostępne obecnie na rynku. Potwierdzeniem tego jest fakt, że STP8X to jedyny iskrobezpieczny radiotelefon z klasą odporności IP67 i jedyny radiotelefon zgodny z najnowszą, szóstą wersją specyfikacji ATEX i IECEX.

Jako że 15 spośród 16 niemieckich krajów związkowych zamówiło radiotelefony do sieci BOS-net, Sepura i Selectric objęły w wiodącą pozycję na niemieckim rynku TETRA – największym na świecie.

„Jesteśmy dumni z podtrzymywania naszych silnych relacji z szefostwem niemieckiej policji. Relacje te szybko staja się prawdziwie pokazowym osiągnięciem dla nas, jak i również dla ogólnoświatowego rynku TETRA. To pozwala firmie Sepura zademonstrować, jak bardzo nasze bezpieczne, odporne i niezawodne radiotelefony nadają się do zastosowania w sytuacjach, w których akceptowalna jest jedynie najlepsza łączność,” powiedział Kasper Barfoed, dyrektor regionalny w firmie Sepura.

Hendrik Pieper, dyrektor zarządzający Selectric Nachrichten Systeme GmbH, dodaje: „Jest to trzeci kontrakt na dostawę radiotelefonów TETRA udzielony przez władze Dolnej Saksonii. My uzyskaliśmy pierwszy z nich – jeden z pierwszych kontraktów na BOS. Tak więc, „ponowne” zdobycie tak prestiżowego klienta jest szczególnie satysfakcjonujące, tym bardziej, że władze Dolnej Saksonii podjęły tę decyzję po przeprowadzeniu analizy porównawczej radiotelefonów Sepury i produktów konkurencji. Ten sukces jest kolejnym dowodem na wybitną jakość oferty firm Selectric/Sepura.”

Źródło: http://www.sepura.com/

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń