Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions dostarczyła 100 tysięcy terminali TETRA w Niemczech

Motorola Solutions dostarczyła 100 tysięcy terminali TETRA w Niemczech

IDSTEIN, Niemcy – 28 września 2012r. Motorola Solutions, lider na rynku rozwiązań komunikacyjnych stosowanych w sytuacjach krytycznych, ogłosił, że dostarczył już 100 tysięcy terminali TETRA dla Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa (Behörden und Organisationen mit Sicherheitsaufgaben, BOS) w Niemczech.

Rozwiązania radiowe firmy Motorola zostały opracowane specjalnie pod kątem wymagań niemieckich władz i organizacji, które zajmują się bezpieczeństwem i ratownictwem. Urządzenia zapewnią szyfrowaną, niezawodną transmisję głosu i danych organizacjom bezpieczeństwa publicznego w Niemczech.

Specjalny-radiotelefon-Motorola-TETRA-MTP850-FuG-100000-w-Niemczech.jpeg

Aby uczcić to wydarzenie, Peter Damerau, Dyrektor Handlowy ds. BOS w Motorola Solutions, wręczył Wiceprezesowi BDBOS Andreasowi Gegenfurtner, specjalnie zaprojektowany stutysięczny radiotelefon TETRA MTP850 FuG (fot. po prawej).

Motorola dostarczyła swoje radiotelefony TETRA, akcesoria, usługi serwisowe do wielu niemieckich służb bezpieczeństwa publicznego począwszy od roku 2009, kiedy ogłoszono pierwsze publiczne przetargi. Dotychczas radiotelefony TETRA Motorola trafiły do landów: Hesji, Nadrenii-Westfalii, Dolnej Saksonii, Szlezwika-Holsztynu, Turyngii oraz do Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

KLUCZOWE FAKTY:


– W skład oferty TETRA Motoroli wchodzą rozwiązania infrastrukturalne, terminale, aplikacje i usługi, które obecnie są używane w ponad 100 krajach na całym świecie. Firma utrzymuje pozycję lidera w dziedzinie cyfrowej radiotelefonii TETRA – niedawno poinformowała, że dostarczyła 1 900 000 terminali TETRA na całym świecie.

– Wytrzymałe, intuicyjne produkty Motoroli są poddawane rygorystycznym testom na każdym etapie, począwszy od fazy projektowej, co sprawia, że gwarantują wysoką jakość i niezawodne działanie nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach.

– Cyfrowe radiotelefony TETRA charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją i intuicyjną obsługą. Seria FuG obsługuje kompleksowe szyfrowanie zgodnie z wymaganiami niemieckiego Federalnego Biura ds. Bezpieczeństwa Informacji (BSI) w zakresie łączności odpornej na podsłuchy. Radiotelefony posiadają interfejs w stylu telefonu komórkowego, co przyspiesza ich wdrożenie, ponieważ użytkownicy są lepiej zaznajomieni z obsługą urządzeń.

WYPOWIEDZI

Tom Quirke, wiceprezes i dyrektor generalny, Global TETRA Organization, Motorola Solutions.

Dostawa 100-tysięcznego radiotelefonu TETRA dla niemieckiego BOS jest bardzo ważnym sukcesem całego naszego zespołu. To wydarzenie jest potwierdzeniem naszej wiodącej pozycji w sektorze bezpieczeństwa publicznego w Niemczech. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze cyfrowe radiotelefony TETRA zapewniają codzienną, niezawodną łączność służbom policyjnym i strażakom”.

DODATKOWE ZASOBY

Witryna internetowa: Motorola Solutions

Obejrzyj też Video z wystawy PMRExpo 2012 w Kolonii:

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń