Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system TETRA z ośrodka w Berlinie

Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system TETRA z ośrodka w Berlinie

BERLIN, Niemcy – 26 kwietnia 2017 r. – Firma Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system radiotelefonii cyfrowej TETRA i 25-tysięczną stację bazową z ośrodka TETRA Center of Excellence w Berlinie. Tysięczny system TETRA, dostarczony więzieniu w berlińskiej dzielnicy Tegel, zapewni komunikację krytyczną personelowi więzienia. Osiągnięcie potwierdza pozycję Motorola Solutions jako wiodącego dostawcy i operatora krytycznych sieci komunikacyjnych na całym świecie. Podkreśla również status firmy jako zaufanego dostawcy systemów TETRA od ponad 20 lat, kiedy to w 1997 r. wdrożono pierwszą sieć TETRA w porcie lotniczym w Oslo w Norwegii.

  • 1000 systemów TETRA z 25 tysiącami stacji bazowych zapewnia komunikację krytyczną milionom użytkowników w przedsiębiorstwach i służbach bezpieczeństwa publicznego na całym świecie.
  • Do systemów tych należą ogólnokrajowe sieci TETRA, a także regionalne i lokalne sieci dla służb bezpieczeństwa i klientów komercyjnych.
  • Berliński ośrodek TETRA Center of Excellence firmy Motorola Solutions służy unikatowymi kompetencjami i wiedzą klientom na całym świecie.

Wiele spośród tysiąca systemów TETRA, które przygotowano w Berlinie, zostało wdrożonych w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Są to liczne ogólnokrajowe sieci TETRA, m.in. w Austrii, Danii, Norwegii, Portugalii, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie służby bezpieczeństwa publicznego zaufały rozwiązaniom Motorola Solutions. W skali globalnej, klienci z ponad 100 krajów wybrali sieci komunikacji krytycznej Motorola Solutions oparte na standardzie TETRA. Wiele wdrożeń obejmuje też obsługę i zarządzanie siecią w tym wsparcie dodatkowymi usługami serwisowymi. W każdym projekcie firma spełnia indywidualne wymagania klienta, wdrażając szeroką gamę rozwiązań. W samych Niemczech Motorola Solutions wdrożyła ponad 50 systemów TETRA w wielu branżach, takich jak lotnictwo, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i organizacje transportowe, m.in. porty lotnicze w Monachium, Stuttgarcie i Kolonii/Bonn, RheinEnergie, Stromnetz Berlin i Hamburg, Rhein-Neckar Verkehrsgesellschaft oraz Rheinbahn Düsseldorf.

Motorola-Solutions-TETRA-Center-of-Excellence-Berlin-building

„Nasz berliński ośrodek TETRA Center of Excellence odgrywa ważną rolę w pomyślnym wdrażaniu systemów radiotelefonii cyfrowej TETRA na całym świecie” – powiedział Mark Schmidl, wiceprezes Motorola Solutions ds. sprzedaży na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. – „Planujemy nadal inwestować w technologie TETRA oraz rozwiązania Smart Public Safety nowej generacji, które zapewnią przyszłościową komunikację radiotelefoniczną i szerokopasmową”.

Ośrodek TETRA Center of Excellence w Berlinie dostarcza nowoczesne rozwiązania TETRA. Jego eksperci projektują i konfigurują infrastruktury radiotelefonii TETRA dostosowane do potrzeb rynków z całego świata. Usługi obejmują projektowanie systemu i planowanie sieci radiowej, techniczne szkolenia dla klientów, kontrolę jakości, zarządzanie łańcuchem dostaw, logistykę i wsparcie klienta.

Co roku w Berlinie przeprowadza się ponad 50 fabrycznych testów odbiorczych we współpracy z klientami, a wskaźnik satysfakcji klientów przekracza 96 proc. Co więcej, specjalne centrum demonstracji pozwala klientom zapoznać się z technologiami i rozwiązaniami nowej generacji: ewolucją standardów TETRA, DMR i LTE, a także przyszłością dowodzenia i kontroli, bezpieczeństwa sieci oraz technologii transmisji głosu i danych.

Doświadczony i certyfikowany zespół w Berlinie co rok przeprowadza 150 tysięcy konserwacji oraz napraw infrastruktury i terminali, świadcząc również usługi takie jak kompleksowa logistyka napraw, bezpieczna obsługa sprzętu oraz naprawy w ten sam dzień dla ponad 200 resellerów i dystrybutorów.

Dodatkowe informacje:

Inteligentne Rozwiązania dla Służb Bezpieczeństwa Publicznego Motorola Solutions

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności.

Aktualności z firmy Motorola Solutions można uzyskać odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał z aktualnościami.

Technologie Motorola Solutions dla bezpieczeństwa publicznego na serwisie Twitter

Motorola Solutions na serwisie LinkedIn

Kontakty dla mediów:

Elvan Lindberg

Motorola Solutions
Mobile: +46 (0)707448893
Elvan.Lindberg@motorolasolutions.com

Susanne Stier

Motorola Solutions

Mobile: + 49 (0)1726161773

Susanne.Stier@motorolasolutions.com

MOTOROLA, MOTOROLA SOLUTIONS i stylizowane logo M są zastrzeżonymi znakami towarowymi Motorola Trademark Holdings, LLC i mogą być używane za zgodą ich właścicieli. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli. © 2017 Motorola Solutions, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń