Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system TETRA z ośrodka w Berlinie

Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system TETRA z ośrodka w Berlinie

BERLIN, Niemcy – 26 kwietnia 2017 r. – Firma Motorola Solutions dostarczyła swój tysięczny system radiotelefonii cyfrowej TETRA i 25-tysięczną stację bazową z ośrodka TETRA Center of Excellence w Berlinie. Tysięczny system TETRA, dostarczony więzieniu w berlińskiej dzielnicy Tegel, zapewni komunikację krytyczną personelowi więzienia. Osiągnięcie potwierdza pozycję Motorola Solutions jako wiodącego dostawcy i operatora krytycznych sieci komunikacyjnych na całym świecie. Podkreśla również status firmy jako zaufanego dostawcy systemów TETRA od ponad 20 lat, kiedy to w 1997 r. wdrożono pierwszą sieć TETRA w porcie lotniczym w Oslo w Norwegii.

  • 1000 systemów TETRA z 25 tysiącami stacji bazowych zapewnia komunikację krytyczną milionom użytkowników w przedsiębiorstwach i służbach bezpieczeństwa publicznego na całym świecie.
  • Do systemów tych należą ogólnokrajowe sieci TETRA, a także regionalne i lokalne sieci dla służb bezpieczeństwa i klientów komercyjnych.
  • Berliński ośrodek TETRA Center of Excellence firmy Motorola Solutions służy unikatowymi kompetencjami i wiedzą klientom na całym świecie.

Wiele spośród tysiąca systemów TETRA, które przygotowano w Berlinie, zostało wdrożonych w regionie EMEA (Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Są to liczne ogólnokrajowe sieci TETRA, m.in. w Austrii, Danii, Norwegii, Portugalii, Irlandii i Wielkiej Brytanii, gdzie służby bezpieczeństwa publicznego zaufały rozwiązaniom Motorola Solutions. W skali globalnej, klienci z ponad 100 krajów wybrali sieci komunikacji krytycznej Motorola Solutions oparte na standardzie TETRA. Wiele wdrożeń obejmuje też obsługę i zarządzanie siecią w tym wsparcie dodatkowymi usługami serwisowymi. W każdym projekcie firma spełnia indywidualne wymagania klienta, wdrażając szeroką gamę rozwiązań. W samych Niemczech Motorola Solutions wdrożyła ponad 50 systemów TETRA w wielu branżach, takich jak lotnictwo, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i organizacje transportowe, m.in. porty lotnicze w Monachium, Stuttgarcie i Kolonii/Bonn, RheinEnergie, Stromnetz Berlin i Hamburg, Rhein-Neckar Verkehrsgesellschaft oraz Rheinbahn Düsseldorf.

Motorola-Solutions-TETRA-Center-of-Excellence-Berlin-building

„Nasz berliński ośrodek TETRA Center of Excellence odgrywa ważną rolę w pomyślnym wdrażaniu systemów radiotelefonii cyfrowej TETRA na całym świecie” – powiedział Mark Schmidl, wiceprezes Motorola Solutions ds. sprzedaży na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. – „Planujemy nadal inwestować w technologie TETRA oraz rozwiązania Smart Public Safety nowej generacji, które zapewnią przyszłościową komunikację radiotelefoniczną i szerokopasmową”.

Ośrodek TETRA Center of Excellence w Berlinie dostarcza nowoczesne rozwiązania TETRA. Jego eksperci projektują i konfigurują infrastruktury radiotelefonii TETRA dostosowane do potrzeb rynków z całego świata. Usługi obejmują projektowanie systemu i planowanie sieci radiowej, techniczne szkolenia dla klientów, kontrolę jakości, zarządzanie łańcuchem dostaw, logistykę i wsparcie klienta.

Co roku w Berlinie przeprowadza się ponad 50 fabrycznych testów odbiorczych we współpracy z klientami, a wskaźnik satysfakcji klientów przekracza 96 proc. Co więcej, specjalne centrum demonstracji pozwala klientom zapoznać się z technologiami i rozwiązaniami nowej generacji: ewolucją standardów TETRA, DMR i LTE, a także przyszłością dowodzenia i kontroli, bezpieczeństwa sieci oraz technologii transmisji głosu i danych.

Doświadczony i certyfikowany zespół w Berlinie co rok przeprowadza 150 tysięcy konserwacji oraz napraw infrastruktury i terminali, świadcząc również usługi takie jak kompleksowa logistyka napraw, bezpieczna obsługa sprzętu oraz naprawy w ten sam dzień dla ponad 200 resellerów i dystrybutorów.

Dodatkowe informacje:

Inteligentne Rozwiązania dla Służb Bezpieczeństwa Publicznego Motorola Solutions

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności.

Aktualności z firmy Motorola Solutions można uzyskać odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał z aktualnościami.

Technologie Motorola Solutions dla bezpieczeństwa publicznego na serwisie Twitter

Motorola Solutions na serwisie LinkedIn

Kontakty dla mediów:

Elvan Lindberg

Motorola Solutions
Mobile: +46 (0)707448893
Elvan.Lindberg@motorolasolutions.com

Susanne Stier

Motorola Solutions

Mobile: + 49 (0)1726161773

Susanne.Stier@motorolasolutions.com

MOTOROLA, MOTOROLA SOLUTIONS i stylizowane logo M są zastrzeżonymi znakami towarowymi Motorola Trademark Holdings, LLC i mogą być używane za zgodą ich właścicieli. Wszystkie pozostałe znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli. © 2017 Motorola Solutions, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń