Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Programiści C/C++ poszukiwani do krakowskiego ośrodka Motorola

Programiści C/C++ poszukiwani do krakowskiego ośrodka Motorola

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Aktualnie firma poszukuje kilkunastu osób zainteresowanych pracą na stanowisku TETRA Radio Application Engineer C/C++.

W Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie dostarczamy wiodące rozwiązania telekomunikacyjne (LTE, TETRA, APCO25) w obszarze bezpieczeństwa publicznego. Naszymi klientami są policja, straż pożarna, wojsko i służby specjalne. W Motorola Solutions będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę sprawiając, że ludzie na całym świecie będą czuli się bezpiecznie. Na codzień będziesz pracował w przyjaznej i twórczej atmosferzez najlepszymi specjalistami. Wraz z nimi będziesz tworzył oprogramowanie wykorzystując najnowocześniejsze technologie.

Aktualnie poszukujemy kilkunastu osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

TETRA Radio Application Engineer C/C++

Naszym pracownikom oferujemy:

• Komfortowe warunki pracy: 3 nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parking, doskonale wyposażone biuro, kuchnie z ekspresami do kawy (latte macchiato, espresso… 🙂 i telewizorami, stołówki oraz lunch bar na miejscu
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
• Szerokie możliwości rozwoju (ścieżka menedżerska i techniczna, przejścia wewnętrzne w ramach domen i projektów)
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Stół do gry w piłkarzyki i boisko do siatkówki plażowej
• Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
• Zniżki w sklepach, restauracjach, itd.
• Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski (wynajem mieszkania na pierwszy miesiąc pracy, opłata prowizji agencji nieruchomości, zwrot kosztów przeprowadzki)

Zachęcamy do odwiedzenia strony careers.motorolasolutions.com i przesłania swojego aktualnego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim za pośrednictwem formularza dostępnego na w/w stronie.

 

Źródło: Motorola Solutions

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń