Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Programiści C/C++ poszukiwani do krakowskiego ośrodka Motorola

Programiści C/C++ poszukiwani do krakowskiego ośrodka Motorola

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Aktualnie firma poszukuje kilkunastu osób zainteresowanych pracą na stanowisku TETRA Radio Application Engineer C/C++.

W Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie dostarczamy wiodące rozwiązania telekomunikacyjne (LTE, TETRA, APCO25) w obszarze bezpieczeństwa publicznego. Naszymi klientami są policja, straż pożarna, wojsko i służby specjalne. W Motorola Solutions będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę sprawiając, że ludzie na całym świecie będą czuli się bezpiecznie. Na codzień będziesz pracował w przyjaznej i twórczej atmosferzez najlepszymi specjalistami. Wraz z nimi będziesz tworzył oprogramowanie wykorzystując najnowocześniejsze technologie.

Aktualnie poszukujemy kilkunastu osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

TETRA Radio Application Engineer C/C++

Naszym pracownikom oferujemy:

• Komfortowe warunki pracy: 3 nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parking, doskonale wyposażone biuro, kuchnie z ekspresami do kawy (latte macchiato, espresso… 🙂 i telewizorami, stołówki oraz lunch bar na miejscu
• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
• Szerokie możliwości rozwoju (ścieżka menedżerska i techniczna, przejścia wewnętrzne w ramach domen i projektów)
• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Stół do gry w piłkarzyki i boisko do siatkówki plażowej
• Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
• Zniżki w sklepach, restauracjach, itd.
• Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski (wynajem mieszkania na pierwszy miesiąc pracy, opłata prowizji agencji nieruchomości, zwrot kosztów przeprowadzki)

Zachęcamy do odwiedzenia strony careers.motorolasolutions.com i przesłania swojego aktualnego CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim za pośrednictwem formularza dostępnego na w/w stronie.

 

Źródło: Motorola Solutions

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń