Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura przedłuża kontrakt z Policją North Yorkshire

Sepura przedłuża kontrakt z Policją North Yorkshire

Policja z hrabstwa North Yorkshire w Anglii po raz trzeci przedłużyła umowę z firmą Sepura, kontynuując tym samym trwającą od dekady relację pomiędzy obydwiema organizacjami. Nowym elementem systemu łączności angielskiej policji jest integracja istniejących usług telefonii i przesyłania wiadomości przy użyciu radiotelefonów TETRA firmy Sepura z technologią mobilną Netcall. To umożliwi zmaksymalizowanie sprawności, z jaką funkcjonariusze odpowiadają na niealarmowe wywołania.

 

 

Ta inicjatywa przynosi dużą poprawę efektywności łączności, dostarczając jednolitą platformę, przy pomocy której radiotelefony łączą się z główną siecią telefoniczną, co stanowi prosty sposób skontaktowania się z funkcjonariuszami, jednocześnie nie zakłócający ich pracy. W trakcie prowadzenia radiowozu lub wykonywania czynności służbowych otrzymają oni na swój radiotelefon TETRA automatyczną wiadomość poprzez usługę skrzynki głosowej Netcall.

 

„Automatyczna integracja pomiędzy technologią mobilną Netcall, a radiotelefonami TETRA firmy Sepura oferuje komplementarne rozwiązanie zapewniającej płynnej łączności Policji North Yorkshire,” powiedział Joakim Hult, starszy kierownik działu obsługi klientów Netcall. „Ta inicjatywa pozwala na inteligentną obsługę połączeń, więc policja może w swoich czynnościach wykorzystywać wiele kanałów.”

 

Policja North Yorkshire odpowiada za bezpieczeństwo na obszarze największego z angielskich hrabstw, z siecią dróg o łącznej długości ponad 9600 km, a także w mieście York. Jej funkcjonariusze często podejmują interwencje w odległych lokalizacjach, gdzie bezpieczeństwo nierzadko zależy od solidnej łączności.

 

 

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń