Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura przedłuża kontrakt z Policją North Yorkshire

Sepura przedłuża kontrakt z Policją North Yorkshire

Policja z hrabstwa North Yorkshire w Anglii po raz trzeci przedłużyła umowę z firmą Sepura, kontynuując tym samym trwającą od dekady relację pomiędzy obydwiema organizacjami. Nowym elementem systemu łączności angielskiej policji jest integracja istniejących usług telefonii i przesyłania wiadomości przy użyciu radiotelefonów TETRA firmy Sepura z technologią mobilną Netcall. To umożliwi zmaksymalizowanie sprawności, z jaką funkcjonariusze odpowiadają na niealarmowe wywołania.

 

 

Ta inicjatywa przynosi dużą poprawę efektywności łączności, dostarczając jednolitą platformę, przy pomocy której radiotelefony łączą się z główną siecią telefoniczną, co stanowi prosty sposób skontaktowania się z funkcjonariuszami, jednocześnie nie zakłócający ich pracy. W trakcie prowadzenia radiowozu lub wykonywania czynności służbowych otrzymają oni na swój radiotelefon TETRA automatyczną wiadomość poprzez usługę skrzynki głosowej Netcall.

 

„Automatyczna integracja pomiędzy technologią mobilną Netcall, a radiotelefonami TETRA firmy Sepura oferuje komplementarne rozwiązanie zapewniającej płynnej łączności Policji North Yorkshire,” powiedział Joakim Hult, starszy kierownik działu obsługi klientów Netcall. „Ta inicjatywa pozwala na inteligentną obsługę połączeń, więc policja może w swoich czynnościach wykorzystywać wiele kanałów.”

 

Policja North Yorkshire odpowiada za bezpieczeństwo na obszarze największego z angielskich hrabstw, z siecią dróg o łącznej długości ponad 9600 km, a także w mieście York. Jej funkcjonariusze często podejmują interwencje w odległych lokalizacjach, gdzie bezpieczeństwo nierzadko zależy od solidnej łączności.

 

 

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń