Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Angielska policja zamówiła 2 tysiące radiotelefonów Sepura

Angielska policja zamówiła 2 tysiące radiotelefonów Sepura

Policja z angielskiego hrabstwa Northamptonshire zdecydowała się wymienić wszystkie swoje radiotelefony ręczne wraz z akcesoriami, 2000 kompletów, na urządzenia firmy Sepura. Wdrożenie zostanie przeprowadzone w dwóch fazach i zakończy się we wrześniu tego roku. Angielska policja zamówiła także narzędzie firmy Sepura do programowania i zarządzania radiotelefonami.

Wybrano model SRH3900, obsługujący GPS oraz przesyłanie krótkich wiadomości, z racji jego kompaktowej, wytrzymałej obudowy, a także kompatybilności z innymi produktami firmy Sepura wykorzystywanymi obecnie przez wszystkie służby z regionu East Midlands.

“Wdrożenie tej nowej technologii pozwoli na zwiększenie efektywności pracy naszej formacji oraz innych z regionu East Midlands,” powiedział Adam Simmonds, komisarz policji Northamptonshire. “Ta wymiana rozszerza zakres wzajemnego wsparcia i współpracy transgranicznej, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo Northamptonshire.”

 

 

Źródło: www.radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń