Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura otrzymała nagrodę za innowację w radiokomunikacji komercyjnej

Sepura otrzymała nagrodę za innowację w radiokomunikacji komercyjnej

Firma Sepura dostąpiła zaszczytu otrzymania jednej z najbardziej pożądanych nagród w brytyjskiej branży łączności. Na tle zaciętej konkurencji została wyróżniona nagrodą Gerald David OBE Award w kategorii „Innowacja w radiokomunikacji komercyjnej” za swój pionierski, iskrobezpieczny radiotelefon TETRA posiadający certyfikaty ATEX i IECEx  – STP8X.

 

Gerald David OBE Award to prestiżowa nagroda przyznawana przez Federację Usług Komunikacyjnych (FCS), główne stowarzyszenie handlowe w branży. Wręczono ją firmie Sepura podczas uroczystości FCS 21 czerwca w Londynie. Jej celem jest docenianie i gratyfikowanie producentów, integratorów i projektantów za znaczne innowacje w dziedzinie łączności radiowej.


Guy-Franck Nakach, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sepura, skomentował: „Jesteśmy zachwyceni zdobyciem tej nagrody. W kolejnym ważnym dla firmy roku, jest to przypieczętowanie zaangażowania i poświęcenia wszystkich naszych pracowników, że zostaliśmy docenieni za naszą innowację. Podkreśla to nasze dążenie do przesuwania granic rozwoju i powiększania naszego udziału w światowej branży TETRA.”


STP8X to zgodny ze wszystkimi odpowiednimi normami, iskrobezpieczny (IECEx  / ATEX) radiotelefon ręczny TETRA, wywodzący się z obecnej flagowej serii radiotelefonów ręcznych Sepura STP8000. Jest to jedyny iskrobezpieczny radiotelefon TETRA o klasie odporności IP67 dostępny obecnie na rynku i został zaprojektowany tak, aby spełniać rosnące potrzeby w zakresie technologii TETRA spoza rynku bezpieczeństwa publicznego, dla którego TETRA początkowo została stworzona.Źródło: http://sepura.com


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń