Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura otrzymała nagrodę za innowację w radiokomunikacji komercyjnej

Sepura otrzymała nagrodę za innowację w radiokomunikacji komercyjnej

Firma Sepura dostąpiła zaszczytu otrzymania jednej z najbardziej pożądanych nagród w brytyjskiej branży łączności. Na tle zaciętej konkurencji została wyróżniona nagrodą Gerald David OBE Award w kategorii „Innowacja w radiokomunikacji komercyjnej” za swój pionierski, iskrobezpieczny radiotelefon TETRA posiadający certyfikaty ATEX i IECEx  – STP8X.

 

Gerald David OBE Award to prestiżowa nagroda przyznawana przez Federację Usług Komunikacyjnych (FCS), główne stowarzyszenie handlowe w branży. Wręczono ją firmie Sepura podczas uroczystości FCS 21 czerwca w Londynie. Jej celem jest docenianie i gratyfikowanie producentów, integratorów i projektantów za znaczne innowacje w dziedzinie łączności radiowej.


Guy-Franck Nakach, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sepura, skomentował: „Jesteśmy zachwyceni zdobyciem tej nagrody. W kolejnym ważnym dla firmy roku, jest to przypieczętowanie zaangażowania i poświęcenia wszystkich naszych pracowników, że zostaliśmy docenieni za naszą innowację. Podkreśla to nasze dążenie do przesuwania granic rozwoju i powiększania naszego udziału w światowej branży TETRA.”


STP8X to zgodny ze wszystkimi odpowiednimi normami, iskrobezpieczny (IECEx  / ATEX) radiotelefon ręczny TETRA, wywodzący się z obecnej flagowej serii radiotelefonów ręcznych Sepura STP8000. Jest to jedyny iskrobezpieczny radiotelefon TETRA o klasie odporności IP67 dostępny obecnie na rynku i został zaprojektowany tak, aby spełniać rosnące potrzeby w zakresie technologii TETRA spoza rynku bezpieczeństwa publicznego, dla którego TETRA początkowo została stworzona.Źródło: http://sepura.com


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń